Filter
Categories
AUTOKEEMIA
AUTOKEEMIA

GLAS STAR on kontsentreeritud, alkoholibaasil puhastusvahend aknaklaaside jt. kõvade ja siledate alkoholile vastupidavate pealispindade puhastamiseks, sõidukitel ja hoonetel.

GLAS STAR eemaldab probleemideta tugevasti nakkuva mustuse, nagu õli-, rasvainete-, silikooni-, lubja- ja seebipritsmed, sõrmejäljed jne. Isegi eriti tugevasti pinnal olev mustus nagu vahajäägid, värvitolm ja putukad saab probleemideta eemaldatud.

GLAS STAR tootel on ainulaadne kuivamisprotsess, ta tagab varjudeta ja jääkideta pealispinna. Ka kasutatavad lapid kuivavad kiiremini ja seetõttu saab neid kauem kasutada. Tänu oma spetsiifilisele alkoholisisaldusele eriti sobiv talvel kasutamiseks. Sobib ka polükarbonaat-klaasidele. Tootel on Mercedes-Benz heakskiit.

Kasutusala:

Aknad, peeglid, keraamilised plaadid, kahhelkivid, keraamika, plekk, jne.
Siledad, kõvad pealispinnad, nagu uksed, töötasapinnad jne
Tööstuses, olmes ja majapidamises

NANOMAGIC on tugevalt vahutav läikega vahashampoon kvaliteetseks sõiduki käsipesuks, jätab pinnale samaaegselt suurepärase konserveerimiskihi. Tänu oma ainulaadsele ja innovatiivsele puhastus- ja hoolduskomponentidele antakse sõiduki lakkpinnale pikaajaline mustust- ja vett tõrjuv nanokiht ( lootosefekt ). Töödeldavad pinnad saavutavad kõrge läike, samuti suurepärase vett hülgava ja „lihtne puhastada“ pinna ning on seega suurepäraselt kaitstud agressiivsete keskkonnamõjude eest.

NANOMAGIC sobib eriti sõidukite pesemiseks ja konserveerimiseks, mis on eelnevalt kaetud 1-komponentse nanovahaga 1-K-NANO-LACKVERSIEGELUNG. Et tootes NANOMAGIC sisalduvad vahakomponendid segunevad tugevasti toote 1-K-NANO-LACKVERSIEGELUNG komponentidega, võib nanovaha 1-K-NANO-LACKVERSIEGELUNG pinnal püsivusaeg pikeneda 2-3 aastani, eeldades et iga teine-kolmas sõidukipesu toimub NANOMAGIC vahashampooniga.

Toode NANOMAGIC ehitab pinnale eriti õhukese, aga tugevasti mustust ja vett tõrjuva nanokihi, kiht ei määrdu ja püsib hästi pinnal. Ka teiste, eelnevalt pealekantud poleerimisvahade läige saab saab uuendatud ja mitte nagu tavapäraste autoshampoonide puhul, ei pesta maha.


Kasutusala:
-sõiduki pesemiseks käsitsi või shampoonimasinaga
-sõiduauto, veoauto, mootorratta, paadi, karavan-järelkäru jne. materjalide pesemiseks ja konserveerimiseks

LIAV 230 E on emulgeeruv lahustipõhine eelpesuaine. Sobib rasva, maanteesoola ja pigi eemaldamiseks, detailide- ja mootoripesuks.

Eemaldab auto välispinnalt igasuguse mustuse, sealhulgas rasva, nõe, õli, maanteesoola ning pigiplekid. Emulgaator emulgeerib lahustunud õli ja mustuse vette.

MAGIC DRY & CARE
Eriti efektiivne kuivatusvaha koos nano-kõrgläikekonserveerimisega.

MAGIC DRY & CARE on kõrgtehnoloogial saadud uue generatsiooni konserveerimis- ja kuivatusvaha, oma sensatsioonilise sõiduki kuivamise ja ainulaadse konserveerimisvõimega, isegi probleemsete pesuseadmete korral.
Spetsiaalsed katioonselt laetud nano-osakesed kinnituvad tugevasti pealispinnale ja moodustavad eriti vastupidava võrk-struktuuri, konserveerivad pinna pikaajaliselt kõikide keskkonnamõjude eest/uue määrdumise eest ( lootos-efekt) ja annavad pinnale eriti sügava läike. Ideaalne kombinatsioon kõrgekvaliteetsetest nano-osakestest, uusimatest kuivamisadditiividest ja innovatiivsetest hoolduskomponentidest, see kõik kokku annab eriti kiire veekile rebenemise, isegi halva veekvaliteedi korral. Ka halva kuivatusventilaatori korral toimub hea mikropärliteta kuivakspuhumine.
Tänu pikaaegsele, värvi värskendavale laki ja plastikosade hooldusele ja konserveerimisele sobib toode ka perfektselt kasutada ka kuumvahana ja vaht-vahana.

FELGENREINIGER extrem on eriti happeline veljepuhastusvahend tugeva anorgaanilise mustuse kiireks eemalduseks. Tugeva mineraalhappe baasil, ei sisalda floorvesinikhapet, saab ekstreemne mustus velgedelt korralikult eemaldatud, nagu sissesööbinud piduritolm ja tugevasti nakkuv keskkonnamustus. FELGENREINIGER extrem viib miinimumi töökulu velgede puhastamisel.
FELGENREINIGER extrem sobib ka bioloogiliste vee taaskasutusseadmete juures kasutamiseks, kui jälgida seadmele esitatud tingimusi.
Ka tugev mustus, nagu tsemendilaigud, lubi või katlakivi jne eemaldab toode probleemideta nii sõidukitelt, masinatelt kui keraamilistelt plaatidelt.

Kasutusala:
-Happekindlad lakitud kergmetallveljed
-terasveljed
-veljekatted
-pesula ruumid
-ehitussõidukid
-tööstuses

Spetsiaalne plastiliin auto värv- ja klaaspinna puhastamiseks probleemsetest plekkidest

REINIGUNGSKNETE blau on plastiliin, mis mõeldud auto pinnalt sadestiste eemaldamiseks, ilma et vigastataks värv- või klaaspinda. Meie sinise puhastusplastiliiniga REINIGUNGSKNETE blau saab pinnalt eemaldatud ka eriti ekstreemne mustus.

Kasutusala:
Järgnevad defektid või mustus saab tänu meie puhastusplastiliinile kergelt eemaldatud:
-Roostekiht
-Metalli sadestised ja rauatolm ( põhjustatud tööstuslikest emissioonidest, raudteerööbaste kulumisest või metalsetest piduritolmu osakestest)
-Igat laadi laki- või värvitolm
-Happeliste vihmade sadestised
-Puuvaik ja pigi
-Putukate jäänused
-Esiklaasil olevad rauatolmuosakesed ( enne klaasipuhastite vahetust)
Plastiliiniga REINIGUNGSKNETE blau töödeldud pinnad on optimaalselt ette valmistatud enne järgnevaid töid, nt. poleerimine või lakkimine)

ORANGE-POWER on kiiresti toimiv, looduslike apelsiniekstraktide baasil spetsiaalne puhastusvahend.
ORANGE-POWER eemaldab kiiresti ja korralikult sõiduki pinnalt kleebised ja nende jäägid. Ka muud liimained, graffiti, kummi- ja vaigujäägid, värvitolm, õlid, rasvad, pigi, lõikevedelikud, närimiskummi, eemaldab toode probleemideta.
ORANGE-POWER ei sisalda halogeenseid süsivesinikke ja laseb tänu oma värskele apelsinilõhnale meeldivalt töötada.

Kasutusalad:
-Põrandad, fassaadid ja aknad
-Klaas ja metall
-tekstiilmaterjalid
-lakitud pealispinnad
-plastikud, autotentid ja lakkpinnad

VORREINIGER B on kõrge kontsentratsiooniga, leeliseline, tugeva vahuga spetsiaalpuhastusvedelik sõidu- ja veoautode eelpesuks. Tootes sisalduvad kõrgekvaliteetsed tensiidid ja kompleksained lahustavad ja dispergeerivad lisaks üldisele tänavamustusele ka tugevasti nakkuvad plekid , nagu putukad, lindude väljaheited jne. Toode sobib suurepäraselt kasutamiseks suure koormusega sõidu- ja veoautode pesulatele ja pesutänavatele. Spetsiaalsed korrosiooniinhibiitorid ei vigasta ka kõige tundlikumaid autoosi, nagu anooditud alumiiniumist iluliistud jne.
Kõik koostisained on perfektselt sobitatud bioloogiliste vee-taaskasutussseadmetega.
Tootel on autotootja BMW heakskiit.

Kasutusala:
-sõiduautode eelpesu
-veoautode eelpesu

FLECKENWASSER on orgaaniline lahusti rasvaste ja orgaaniliste plekkide eemaldamiseks, nagu huulepulga-, kosmeetika-, õli-, tindi-, või värsked värviplekid.
FLECKENWASSER ei sisalda halogeenseid süsivesinikke, nagu metüleenkloriid, triklooretaan või muid sarnaseid aineid.


Kasutusala:
-Põrandad, tööpinnad, aknad
-Klaas, keraamika ja metall
-Plastikud, kummi, autotentid, lakkpinnad
-tekstiilpinnad

Läiget andev vahashampoon sõidukite pesemiseks, kuivatamiseks ja konserveerimiseks

Efektiivne, multifunktsionaalne ja pH- neutraalne, veekilet lõhkuv shampoonikontsentraat sõiduki käsitsipesuks. Sisaldab mahedaid, nahka- ja lakkpinda kaitsvaid tensiide ja hoolduskomponente. Pesu, hooldus ja kuivatamine toimub ühe töökäiguga. Peale loputust rebeneb veekile koheselt laiali ja võimaldab sõiduki plekkidevaba kuivamist.
Shampoon on seejuures ideaalselt sobiv hoolduse korral, kui auto on eelnevalt kaetud poleerimisvahadega.
Lakile jääb kõrge läige ja pikaajaline konserveerimiskiht, seega on kaitstud agressiivsete keskkonnamõjude eest. Tootel on autotootja Mercedes-Benz heakskiit.

Kasutusala:
-sõiduki pesemiseks käsitsi või shampoonimasinaga
-kõikide materjalide pesemiseks nagu lakk-, ja kroompinnad, kummi, plastik, klaas jne Sobib sõiduauto, veoauto, mootorratta, paadi, karavan-järelkäru, aiamööbli jne. pesuks

LACK-POLISH BLAU puhastab, hooldab ja annab suurepärase läike uutele ja kergelt kulunud sõidukite värvpindadele. Käsitsi või masinaga saab toodet kiiresti ja vähese jõukuluga pinnale kanda, andes talle juttidevaba kõrgläike. Hologrammid, hallikad varjundid ja pigijäljed eemaldatakse probleemideta.

LACK-POLISH BLAU sobib suurepäraselt kõikidele värvitüüpidele, alates universaalsetest- kuni metallikvärvideni ja kahekomponentsetest- kuni moodsate nanovärvideni. Olenevalt värvpinna kulumisastmest saab kasutada erineva pinnatugevusega lihvimissvamme. Töödeldavad värvpinnad säilitavad oma värvisügavuse, kõrge läike- ja sileduse. LACK-POLISH BLAU on kombinatsioon puhastavast toimest ja eriti kauakestvast kõrge läikega konserveerimiskihist.
LACK-POLISH BLAU ei sisalda kriiti ja ei tolma.
Tootel on Mercedes-Benz sertifikaat.

Kasutusalad:
Kõikidele uutele ja kergelt kulunud värvpindadele:
-Autod, veoautod, mootorrattad
-Paadid, haagissuvilad
-Muud lakkpinnad nagu mööbel, muusikainstrumendid

Shampoon sõidu – ja veoautode üldpesuks

AUTOSHAMPOO on fosfaadi- ja lahustivaba, nõrgalt leeliseline shampoon sõidu- ja veoautode üldpesuks.
Toote kõrge mustuse sidumisvõime annab intensiivse aga pehme puhastuse juures optimaalse pesu- ja hooldustulemuse.
AUTOSHAMPOO sobib suurepäraselt kasutamiseks pesulashampoonina kui ka käsipesuks.

Kasutusala:
-Sõiduautode pesulad
-Veoautode pesulad
-Iseteeninduslikud pesulad
-Survepesurid
-Käsipesu

FELGENBLITZ on happevaba, tugeva toimega, pH-neutraalne, velgede puhastusaine, suurepäraste materjali mittevigastava toimega. Ta ei sisalda happeid ja leeliseid, tänu oma spetsiaalsetele koostisainetele mustus dispergeeritakse ja lahustatakse. Viskoosne koostis võimaldab tootel kaua pinnal püsida, ja seetõttu saab mustus korralikult ainega seotud ja lahustatud. Toimet saab silmaga eristada toote punase värvi tumedamaks muutumisega
( toimeindikaator). FELGENBLITZ annab veljele uue väljanägemise tagasi. Lisaks antakse veljele spetsiaalsete toimeainete abil suurepärane läige ja vett-tõrjuvad omadused.

Kasutusala:
-Lakitud, anodeeritud ja kroomitud alumiinium- ja terasveljed
-Kõrgläikesse poleeritud alumiiniumveljed ( eelnevalt kontrollida materjali vastupidavust ainele, vaata juhist)

Kasutamine:
FELGENBLITZ puhtalt veljele pihustada, ca. 3 minutit toimida lasta, seejärel korralikult tugeva veejoaga või survepesuriga maha loputada või läbi pesutänava sõita. Tugeva määrdumise korral, näiteks sissesööbinud piduritolm, võib aine toimeaega 5-10 minutile pikendada. Puhastamist saab kaasa aidata veljeharja või svammiga.

Kummi-, välise plastiku- ja vinüüldetailide hooldusaine

GUMMI-, KUNSTSTOFF- und VINYL-PFLEGE on efektiivne aine rehvide ja väliste plastikdetailide hoolduseks. Tänu oma tasakaalustatud retseptuurile annab toode pinnale värvi värskendava, siidmati läike. Tootel on autotootja Mercedes-Benz heakskiit.

Kasutusalad:
-rehvid
-välised plastik- ja kummidetailid autodel, veoautodel, paatidel, mootorratastel, järelhaagistel
-erinev aiamööbel
-muud plastikud ja kummimaterjalid

Kasutussoovitus:
GUMMI-, KUNSTSTOFF- und VINYL-PFLEGE kanda ühtlaselt pihustuspudeli või svammiga puhastatud ja kuivanud pinnale, vajadusel pinda hõõrudes. Töödeldavad pinnad hästi kuivada lasta ja vajadusel töökäiku korrata.

HEAVY CUT on innovaatiline poleerimismasinaga töötatav poleerimispasta tugevasti kriimustatud värvpindade poleerimiseks, sügavate kriimude ( teralisus kuni 1200) ja värvimistolmu eemaldamiseks. Tänu oma eriti homogeensetele lihvimisteradele võimaldab poleerimispasta eriti head lõiget, samal ajal andes pinnale hea läike. Töötades eraldub vähe tolmu ja pritsmeid, pasta võimaldab eriti kaua poleerida, ilma et värvkiht üle kuumeneks. Mikrofiiberlapiga eriti hea ülepühitav. Sobib kõikide värvpindade ( nii pehmete kui ka kraapimiskindlate) poleerimiseks.

Lihvimiskraad : 9,0

Läikeaste: 5,0

Kasutusalad:

Sõiduautode, veoautode, mootorrataste jne. värvpindadele

Kasutamine:

Töötada rotatsioon-poleermismasinaga koos lambavill-poleerimiskettaga(eemaldamisel kriime teralisusega 1200-2500) või poroloonist poleerimiskettaga Heavy Cut Pad

( eemaldamisel kriime teralisusega 2000-5000). Poleerida risti-põiki tehnikas, keskmiste pööretega ja keskmise survega poleerimismasinale. Parima tulemuse saamiseks tuleb värvpind hiljem üle poleerida antihologramm-poleerimispastaga MICRO CUT M3.02

Mikro-poleerimispasta silikoonõlivaba

Micro Cut M3.02 on mikropoleerimispasta masinaga töötamiseks. See uue generatsiooni pasta võimaldab probleemideta eemaldada värvpindadelt ( ka kraapimiskindlatelt värvidelt) poleerimislaike, hologramme ja kraapimisjälgi, samuti kriime teralisusega 3000.

Tänu oma eriti homogeensetele lihvimisteradele saavutatakse ka tumedate värvitoonide juures ning ekstreemse valgustuse korral briljantne ja kauakestev läikega värvpind. Hologrammid ja peened kriimud eemaldatakse mehaaniliselt, mitte ei täideta kriime, nagu tihti juhtub.

Micro Cut M3.02 on eriti väikese kuluga, hästi poleeritav ja jääkideta eemaldatav.

Lihvimiskraad: 3,2

Läikeaste: 9,0

Kasutusalad:

Sõiduautode, veoautode, mootorrataste jne. värvpindade poleerimiseks

Kasutussoovitus:

Optimaalse tulemuse saavutamiseks soovitame kasutada kombinatsiooni: meie poleersvamm Micro Cut Pad koos ekstsenterpoleerimismasinaga, nt. Makita PO5000C ( max.pöörete arv , sundrotatsioon sisse lülitatud).

Alternatiivina võib töötada ka rotatsioonpoleermasinaga koos poleersvammiga Micro Cut Pad. Kuivanud või uued poleersvammid enne kasutamist täielikult poleerimispastaga katta. Pasta väljalülitatud masinaga ühtlaselt töödeldavale pinnale kanda, seejärel mõõduka survega risti-põiki poleerida, kuni tekib läbipaistev kiht, s.t. pastas olev alumiiniumoksiidi terad on täielikult peenestatud. Selle tootega kasutatud poleerkettaid mitte kasutada teiste toodetega.

Kriimude- ja poleerimisjääkidevaba pinna saamiseks soovitame me kasutada meie profi-mikrofiiberlappi ( servad laseriga lõigatud, ei ole õmblusi)

Lihvimispasta, silikoonõlivaba - 2000 teralisus

SCHLEIFPASTE on tugevalt abrasiivne masinaga pinnalekantav lihvimispasta tugevasti kulunud värvpindadele, värvi vigastuste ja sügavate kriimude korrektuuriks, värsketelt remontvärvidelt värvitolmu ja vigastuste eemaldamiseks , samuti värvimisüleminekute tasandamiseks.
Ta eemaldab probleemideta 1500- teralisusega kriimustused.
Spetsiaalselt kokkusobitatud alumiiniumoksiidi baasil lihvimisterad muutuvad lihvides pidevalt väiksemaks, mis jätab edasi pinda töödeldes puhta ja sileda värvpinna.

Meie lihvimispasta SCHLEIFPASTE on eriti vähese kuluga, hästi poleeritav ja pasta jäägid on kergesti eemaldatavad.

Kasutusalad:
Kõikidele värvpindadele (v.a. moodsad kraapekindlad värvid)
-auto, veoauto, mootorratta jne. värvpindadele
-paatide, karavan-haagiste jne värvpindadele.

Peeneteraline poleerimispasta, silikoonõlivaba

See peeneteraline poleerimispasta baseerub ainulaadsel alumiiniumoksiid-sideainel, ta on efektiivne poleerimispasta kiireks ja põhjalikuks värvpinna vigastuste, pesutänavakriimude ja muude kulumisjälgede eemaldamiseks. Ta eemaldab probleemideta 2500- teralisusega kriimud ja annab värvile sügava ja pikaajalise läike.

Fine Cut F6.01 sobib keskmiselt ja tugevasti kriimustatud värvpindade poleerimiseks. Toode on spetsiaalselt välja töötatud kraapimiskindlate värvpindade poleerimiseks.

Lihvimiskraad: 6,0

Läikeaste: 7,0

Kasutusalad:

Sõiduautode, veoautode, mootorrataste jne. värvpindade poleerimiseks

Kasutamine:

Kandke väike kogus poleerimispastat Fine Cut F6.01 poleerimismeediumile ( keskmise kõvadusega poroloonketas Fine Cut Pad või lambavill-ketas) ja poleerige eelnevalt ettevalmistatud ja puhastatud pinda pööretel max. 2000 p/min., tehnikas risti-põiki. Puhastustoime sõltub survest kettale, poleerketta materjalist ja pöörete arvust. Poleerimise alguses soovitame me töötada suurema survega ja väiksema pöörete arvuga. Edasi survet vähendades ja pöördeid tõstes poleerida pind kõrgläikeni. Viimased poleerimispasta jäägid saab kergelt eemaldada meie profi-mikrofiiberlapiga ( lapi servad on laseriga lõigatud). Võimalikud varjundid ja poleerimisjäljed saab probleemideta eemaldada meie antihologramm- poleerimispastaga Micro Cut M3.02

Jäme poleeriminspasta, silikooni-õli-vaba

See uuenduslik ja hästi toimiv poleervaha on mõeldud kiireks tugevalt kahjustatud värvipinna ümbertöötlemiseks. Heavy Cut 8,02 eemaldab probleemideta 1500- teralisusega lihvimisjäljed ja sügavad kriimud. Sobib ideaalselt igale värvitüübile.

Võimalikud varjundid ja poleerimisjäljed saab probleemideta eemaldada meie kõrgläike-antihologramm- poleerimispastaga HOCHGLANZ-ANTIHOLOGRAMM-POLITUR

Kasutusalad:
-Kõikidele auto, veoauto, mootorratta jne. värvpindadele

Eriti efektiivne kuivatusvaha koos nano-kõrgläikekonserveerimisega.

MAGIC DRY & CARE on kõrgtehnoloogial saadud uue generatsiooni konserveerimis- ja kuivatusvaha, oma sensatsioonilise sõiduki kuivamise ja ainulaadse konserveerimisvõimega, isegi probleemsete pesuseadmete korral.
Spetsiaalsed katioonselt laetud nano-osakesed kinnituvad tugevasti pealispinnale ja moodustavad eriti vastupidava võrk-struktuuri, konserveerivad pinna pikaajaliselt kõikide keskkonnamõjude eest/uue määrdumise eest ( lootos-efekt) ja annavad pinnale eriti sügava läike. Ideaalne kombinatsioon kõrgekvaliteetsetest nano-osakestest, uusimatest kuivamisadditiividest ja innovatiivsetest hoolduskomponentidest, see kõik kokku annab eriti kiire veekile rebenemise, isegi halva veekvaliteedi korral. Ka halva kuivatusventilaatori korral toimub hea mikropärliteta kuivakspuhumine.
Tänu pikaaegsele, värvi värskendavale laki ja plastikosade hooldusele ja konserveerimisele sobib toode ka perfektselt kasutada ka kuumvahana ja vaht-vahana.

LACK-POLISH GRÜN oma suurepäraste konserveerivate omadustega puhastab, hooldab ja annab kõrgläike uutele ja kergelt kulunud sõidukite värvpindadele. Käsitsi või masinaga saab toodet kiiresti ja vähese jõukuluga pinnale kanda, andes talle juttidevaba kõrgläike.

LACK-POLISH GRÜN sobib suurepäraselt kõikidele värvitüüpidele, alates universaalsetest- kuni metallikvärvideni ja kahekomponentsetest- kuni moodsate nanovärvideni. Töödeldavad värvpinnad säilitavad oma värvisügavuse, kõrge läike ja sileduse, kaitstakse pikaajaliselt agressiivsete keskkonnamõjude eest. Väga lihtne ja aegasäästev pinnalekandmine koos perfektse, juttidevaba kõrgläikepinnaga teeb poleerimisvahaga LACK-POLISH GRÜN töötamise üheks suureks elamuseks.
LACK-POLISH GRÜN ei sisalda kriiti ja ei tolma.
Tootel on autotootja Mercedes-Benz sertifikaat.

Kasutusalad:
Kõikidele uutele ja kergelt kulunud värvpindadele:
-Autod, veoautod, mootorrattad
-Paadid, haagissuvilad
-Muud lakkpinnad nagu mööbel, muusikainstrumendid

KOCENTSCHÄUMER on kõrge kontsentratsiooniga, kiiresti toimiv ja eriti tõhus vahueemaldusvahend. Ta eemaldab ja takistab ebasoovitava vahu tekke vee taaskäitlussüsteemides ja tugevasti vahutavates puhastusvahendites ( nt. pihustuse- ekstraktsioonseadmete, põrandapuhastusautomaatide juures jne). Isegi väga väike kogus ainet viib vahu kiire kokkuvajumiseni või ei lase vahul üldse tekkida.
Kasutusalad:

  • Heitvee taaskasutusseadmed
  • Tarbeveeseadmed
  • Tugevasti vahutavad puhastusvahendid, nt. pihustus-ekstraktsioonseadmete, põrandapuhastusautomaatide kasutamisel jne.

Kasutussoovitus:

KOCENTSCHÄUMER vedelikku lisatakse eriti väikeses koguses mittelahjendatult kas käsitsi või injektordosaatoriga ainesse.

Vee taaskasutusseadmete juures: 50 ml/ m3 tarbevee kohta

Puhastuslahuse korral: 5 ml/100 l juba lahjendatud puhastuslahuse kohta.

Kummimattide ja pedaalide hooldusvahend, silikoonõlivaba.

GUMMIFIX on silikoonõlivaba, rasvast pinda mittejättev kummi- ja plastikute hooldusaine kummist põrandamattide, pedaalide, plastikust põrandapindade jm. pindade hooldamiseks autos ja veoautos, kus on tingimusteta nõutud libisemiskindlust.

GUMMIFIX, silikoonõlivaba, annab töödeldavatele pindadele tema endise uue väljanägemise tagasi.

Kasutusala:
-Kummist põrandamatid, sõidukite pedaalid, raskeveokite plastikust põrandad jne
-Muud autode, veoautode, mootorpaatide, mootorrataste, autosuvilate plastikdetailid.
-Erinev aiamööbel
-Muud erinevad plastikdetailid

MEHRZWECKREINIGER on välkkiirelt toimiv, leeliseline intensiivpuhastusvedelik plastiku, tekstiili, polstri jne. puhastamiseks sõidukites, tööstuses ja majapidamises.
Õlid, rasvad, tindiplekid, tahm, nikotiin, laigud ja tavapärane tänavamustus eemaldatakse korralikult pooridesügavuselt.
Toode omab suurepärast mustuse lahustumis- ja sidumisvõimet.
Peale toote kasutamist jääb ümbruskonnale suurepärane värske lõhn.
Tootel on autotootja Mercedes-Benz heakskiit.

Kasutusala:
-sõidukite siseruumi puhastus ( 1:5 kuni 1:15)
-tööstus-, hoonete- ja masinate puhastus ( 1:5 kuni 1:50 )
-majapidamises ( 1:5 kuni 1:50 )

Polstri- ja vaipade puhastusvahend

POL STAR on hästitoimiv, neutraalne puhastusvahend tekstiilpolstrite ja vaipade puhastamiseks, sisaldab konserveerimisaineid. Mustus tuuakse tekstiilkiu sügavusest läbi peenepooriliste vahulamellide pinnale ja seejärel imetakse märg-tolmuimejaga või harjatakse kuivalt pinnalt ära. POL STAR ei jäta pinnale veest tingitud rante!

POL STAR puhastab ja konserveerib tekstiilkiud uue määrdumise eest.

Kasutusalad:

  • polster
  • vaibad jm. tekstiil

Tindi- ja pastapliiatsiplekkide eemaldi

TINTEN-& KULI-EX lahustab kiirelt kõik veeslahustuvad tindi- ja pastapliiatsiplekid tekstiililt, nahalt ja kõvadelt pindadelt nii olmes kui tööstuses.
Kombinatsioon spetsiaalsetest lahustusainetest ja pesuaktiivsetest ainetest lahustab mustuse spontaanselt, dispergeerib värvipigmendid ja laseb need kuiva paberlapiga pooridesügavuselt tekstiililt ja nahalt eemaldada.
TINTEN-& KULI-EX ei sisalda halogeenseid süsivesinikke ja tänu oma värskele apelsinilõhnale on meeldiv temaga töötada.

Kasutusala:
-Kodumajapidamises: kõvad pealispinnad nagu keraamilised plaadid, töötasapinnad jne
-Sõidukid: istmed, lagi, iluliistud
-Keraamilised plaadid, tekstiilriie, nahk, lakitud puit

Naha sügavhooldus, sobib kõikidele naha tüüpidele, siledale, seemis- ja perforeeritud nahkmaterjalile.

LEATHER STAR on kõrgekvaliteetne naha hooldusaine oma loomuliku siidmati läikega. Toode sobib siledate-, veluur-, ja perforeeritud nahkmaterjalist autoistmete, diivanite jne värskendamiseks ja hoolduseks.
LEATHER STAR´i on kerge pinnale kanda ja toode annab materjalile meeldiva värske lõhna.

LEATHER STAR hooldab kõik nahad pooride sügavuselt, annab materjalile sügava värvitooni ja meeldiva pehme struktuuri, ilma et nahk muutuks ebasoovitavalt siledaks. Tänu tootes sisalduvatele kõrgekvaliteetsetele kosmeetikaainetele jääb nahk meeldivalt pehme, saab oma endise väljanägemise tagasi ja saab pikaajaliselt kaitstud uue määrdumise ja pragunemise eest.
Kasutusalad:
-sõidukite nahkmaterjalid
-nahast sportimisinventar
-nahkmaterjalid isiklikuks kasutuseks

Auto esiarmatuuri ja sisemiste plastikdetailide hooldusaine

TOP STAR on kõrgekvaliteetne hooldusaine plastik- ja kummidetailide pooridesügavuseks puhastuseks ja värskenduseks, nagu armatuur- ja siseplastik, tihendid jne.
TOP STAR annab siidmati , loomuliku läike ja kaitseb pinda pikaajaliselt uue mustuse ja UV-kiirte eest. Spetsiaalsed toimeained teevad plastiku libisevaks, annavad tolmu tõrjuva kihi ja siidmati läike. Pind saab uue ja eheda väljanägemise tagasi. Suurepärane värske lõhn annab kliendile märku hooldatud armatuurlauast ja plastikdetailidest.

TOP STAR on premium-toode auto siseplastiku hooldusainete seas!

Tootel on autotootja Mercedes-Benz heakskiit.

Kasutusalad:
Armatuur- ja siseruumi plastikdetailid ning kummitihendid autol, bussil, veoautol, rongil, paadil, mootorrattal jne.

Auto siseruumi plastikdetailide hooldusaine

COCKPIT-SUPER-PFLEGE on läikiv, pooridesse tungiv, auto siseruumi armatuuri ja plastikdetailide hooldusaine oma puhastava, hooldava ja konserveeriva toimega. Saavutatav pinna läige annab oluliselt sügavama värvitooni. Plastikdetailid saavad oma uue väljanägemise tagasi ja pind saab kaitstud uue määrdumise ja pleekumise eest. Tootel on eriliselt värske lõhn.

Kasutusalad:
-erinevad plastikdetailid, nii kõvad kui pehmed
-armatuur- ja siseplastikdetailid autodel, veoautodel, rongidel, paatidel, mootorratastel, järelhaagistel jne

Rehvi- kummi- ja plastikdetailide hooldusaine

Silikoonõlivaba premiumtoode rehvide-, kummi- ja plastikdetailide hoolduseks, mis on spetsiaalselt välja töötatud lakkimis- ja pisiremonditöökodadele.

Töödeldavad detailid saavad oma endise uue väljanägemise tagasi ja kaitstakse pikaks ajaks heitlike keskkonnamõjude eest. PLAST STAR, silikoonõlivaba, on võrreldes teiste silikoonõlivabade plastikute hooldusvahenditega, väga stabiilne tugevate ultraviolettkiirte vastu.

Silikoonõlivaba PLAST STAR vähendab seejuures uksetihendite külmumist.

Lakkimistöid saab läbi viia, ilma et peaks raiskama aega kulukaks ja raskeks silikoonõlide eemaldamiseks.
Tootel on Mercedes-Benz sertifikaat.

Kasutusalad:
-rehvid
-välised plastik- ja kummidetailid autodel, veoautodel, paatidel, mootorratastel, järelhaagistel
-erinev aiamööbel
-muud plastikud ja kummimaterjalid

PLAST STAR on premiumtoode rehvide-, kummi- ja väliste plastikdetailide hoolduseks.
Toode puhastab , hooldab ja konserveerib pinnad kuudepikkuselt.

Töödeldavad detailid saavad tänu toote spetsiaalsetele hoolduskomponentide süsteemile( vaha-silikoon-dispersioon), mis kinnituvad tugevasti töödeldavale aluspinnale, oma endise uue väljanägemise tagasi.

PLAST STAR vähendab seejuures uksetihendite külmumist.
Eriti pikk püsivusaeg, kiire ja lihtne käsitlus ja meeldivalt värske lõhn teeb PLAST STAR-ist toote, millele ei ole kvaliteedilt alternatiivi.

Kasutusalad:
-rehvid
-välised plastik- ja kummidetailid autodel, veoautodel, paatidel, mootorratastel, järelhaagistel
-erinev aiamööbel
-muud plastikud ja kummimaterjalid

Autosalongist ebameeldivate lõhnade eemaldusvahend

FRESH UP on pihustatav toode ebameeldivate lõhnade eemaldamiseks sõidukite siseruumist, autosuvilatest, kaatritest, sanitaar-, elu- ja tööstusruumidest.
Tubakasuitsu-, loomade- ja hallitusemolekulid seovad ennast FRESH UP tootega , fikseeritakse ja seega muutuvad mittetoimivaks.
FRESH UP lõhnastab töödeldavad ruumid, tekstiilid ja pinnad ehtsa värske lõhnaga.
Eriti problemaatiliste lõhnade eemaldamiseks sõidukitest soovitame lisaks kasutada meie osoonigeneraatorit OZONGENERATOR KC.

Kasutusala:
-Tekstiil, polster, sõiduki lagi
-Sõiduki-, autosuvila-, mootorpaadi siseruumid jne
-Sanitaar-, elu-, tööstus- ja bürooruumid.

HARTWACHS BMP on ideaalne pihustatav kauakestev-kõvavaha kõikidele lakkpindadele ja plastikutele. Tänu oma eriti kõvadele ja vastupidavatele spetsiaalvahadele HARTWACHS BMP puhastab, hooldab ja konserveerib töödeldavad pealispinnad ja annab neile kuudepikkuse sügava läike ja ainulaadse sileduse.
Samaaegselt eemaldab toode kiiresti võimalikud konserveerimisvahade jäägid ja pigijäljed lakkpinnalt.
HARTWACHS BMP on kerge pinnale kanda. Toode kaitseb pinda kuudepikkuselt keskkonnamõjude eest. Suurepäraselt sobib nano-lakkidele pealekandeks!

Kasutusala:
-lakkpinnad
-sõiduauto, mootorratta, paadi, autosuvila plastikust pealispinnad
-aiamööbel jne.

Väikese kuluga lõhnakontsentraadid on lõhnaained, mis on mõeldud veega segatavate puhastusainete individuaalseks lõhnastamiseks, pesulate ja muude ruumide parfümeerimiseks. Tooted annavad meeldiva, värske ja puuvilja lõhnaga atmosfääri.

Kontsentraate saab lisada omal soovil vastavalt maitsele ja vajadusele.

Kasutusalad:
-Pesutänavad, pesulad, hoonete puhastus, sõidukite sisepuhastus
-Vesialusel toodete lõhnastamiseks

Väikese kuluga lõhnakontsentraadid on lõhnaained, mis on mõeldud veega segatavate puhastusainete individuaalseks lõhnastamiseks, pesulate ja muude ruumide parfümeerimiseks. Tooted annavad meeldiva, värske ja puuvilja lõhnaga atmosfääri.

Kontsentraate saab lisada omal soovil vastavalt maitsele ja vajadusele.

Kasutusalad:
-Pesutänavad, pesulad, hoonete puhastus, sõidukite sisepuhastus
-Vesialusel toodete lõhnastamiseks

Väikese kuluga lõhnakontsentraadid on lõhnaained, mis on mõeldud veega segatavate puhastusainete individuaalseks lõhnastamiseks, pesulate ja muude ruumide parfümeerimiseks. Tooted annavad meeldiva, värske ja puuvilja lõhnaga atmosfääri.

Kontsentraate saab lisada omal soovil vastavalt maitsele ja vajadusele.

Kasutusalad:
-Pesutänavad, pesulad, hoonete puhastus, sõidukite sisepuhastus
-Vesialusel toodete lõhnastamiseks

Väikese kuluga lõhnakontsentraadid on lõhnaained, mis on mõeldud veega segatavate puhastusainete individuaalseks lõhnastamiseks, pesulate ja muude ruumide parfümeerimiseks. Tooted annavad meeldiva, värske ja puuvilja lõhnaga atmosfääri.

Kontsentraate saab lisada omal soovil vastavalt maitsele ja vajadusele.

Kasutusalad:
-Pesutänavad, pesulad, hoonete puhastus, sõidukite sisepuhastus
-Vesialusel toodete lõhnastamiseks

Ceramic Allround C0.02 on keraamiline kaitsekiht auto värvpinnale, teda kasutatakse paljudel pindadel, et viimast pikaajaliselt kaitsta. Eriti õhuke kaitsekiht seob ennast keemilise reaktsiooni abil auto värvpinnaga. See keemiline reaktsioon käivitub õhuniiskuse abil. Täielik pinna kõvastumine saavutatakse ca. 9 päeva pärast. Ceramic Allround C0.02 tekitab eriti hüdrofoobse pealispinna. Töödeldud pinda on kerge käsitsi puhastada. Suurepärane läige säilib ka peale happeliste või leeliseliste pesuvahendite kasutust. Kõvastunud keraamikpind kaitseb värvkatet keskkonnamõjude eest nagu: UV-kiired, maanteesool, lindude väljaheited, lenduv rooste. Kaitsekiht vähendab pinna mehaaniliste vigastuste ohtu ja tõstab seega sõiduki väärtust.

Kasutusalad: sõiduauto, veoauto, mootorratta, autokaravani, paadi värvitud pinnad

Premium nano- autovaha pikaajaliseks, kemikaalidele vähetundlikuks ja abrasiivikindlaks värvpinna katteks.

1-K-NANO püsivaha seob ennast tugevasti auto värvkattega ja moodustab innovatiivsete reaktiivainete baasil sileda, kõrgläikiva, kemikaali-, UV-kiirte- ja abrasiivikindla kaitsekihi. Tänu sellele kaitsekihile on värvpind perfektselt ja pikaaegselt kõikide ilmastikumõjude eest kaitstud. Putukaid, lindude väljaheiteid ja muud mustust on tunduvalt lihtsam eemaldada.
1-K-NANO annab ainulaadse värvpinna kaitse uue määrdumise vastu. See vaha püsib pinnal ca. 1 aasta ja vaha püsivusaega on võimalik meie nanoshampooni NANOMAGIC regulaarsel kasutusel tunduvalt pikendada.

NANO-GLASVERSIEGELUNG on reaktiivne, kõrgtehnoloogiliste komponentidega toode, mis sobib kõikidele klaas-, peegel- ja keraamikpindadele, moodustab eriti tugeva hüdrofoobse nanovõrgustiku, mis on kemikaalide, UV-kiirte ja mittemahatulekukindel. Siinjuures tekkiv lootosefekt vähendab keskkonnamustuse, putukate, jää jne. nakkumist klaasile, s.t. tekib nn. „Lihtne puhastada pealispind“ .
Sõidukite klaasidel kasutamisel tekib ainulaadne veepiiskade eraldusefekt, alates 80 km/h eemaldab vastutuul veepiisad klaasilt, väheneb tunduvalt klaasipuhastite kasutus, paraneb tunduvalt nähtavus ja väheneb tunduvalt vihma korral pimendusoht. Nano-võrgustik oma eriti ekstreemse hüdrofoobse toimega säilib kuni 1 aasta või kuni 20000 km ja vähendab tunduvalt klaasipuhastite kulu.


Kasutusala:
Klaas-, peegel- ja keraamikpealispinnad.
Kasutussoovitus:
Tööjärjekord 1: Klaaspindade puhastus
Klaasid peavad olema enne tootega NANO-GLASVERSIEGELUNG ( komponent 2) töötlemist korralikult puhastatud, et saavutada perfektne keemiline side pealispinnaga.
Kihi pikaealisus ja mittemahatulemine sõltub, kui hästi toode NANO-GLASVERSIEGELUNG ( komponent 2) on ennast sidunud aluspinnaga.
Kõigepealt tuleb klaasid puhastada meie alkoholisisaldusega klaasipuhastusvahendiga GLAS STAR või eriti kõva ja kleepuva mustuse korral spetsiaalse sünteetilise plastiliiniga REINIGUNGSKNETE BLAU.

LACK-POLISH ROSA puhastab, hooldab ja annab suurepärase läike uutele, värskelt ettevalmistatud ja kergelt kulunud sõidukite värvpindadele. Masinaga ( ideaalselt ekstsentrikmasinaga) või käsitsi saab toodet kiiresti ja vähese jõukuluga pinnale kanda, andes talle juttidevaba kõrgläike.
LACK-POLISH ROSA on optimaalne toode hologrammide ja poleerimisjälgede eemaldamiseks peale lihvimist, andes sama töökäiguga pinnale ühtlase poleerkihi. Ka konserveerimisjäägid eemaldatakse probleemideta.
LACK-POLISH ROSA sobib suurepäraselt kõikidele värvitüüpidele, alates universaalsetest- kuni metallikvärvideni ja kahekomponentsetest- kuni moodsate nanovärvideni. Tootes sisalduvad kõrgekvaliteetsed hooldusained on garantiiks, et anda pinnale kuudepikkune konserveerimiskiht ja eriti sügav läige.
LACK-POLISH ROSA ei sisalda kriiti ja ei tolma.

Kasutusalad:
Kõikidele uutele ja kergelt kulunud värvpindadele:
-Autod, veoautod, mootorrattad
-Paadid, haagissuvilad
-Muud lakitud pinnad

Mikro-poleerimispasta sõiduki värvpinnalt hologrammide, sillerduste eemaldamiseks. Sisaldab carnauba-vaha.

MICRO CUT & FINISH on masinaga poleerimiseks mõeldud mikropoleerimispasta. See uue generatsiooni pasta võimaldab probleemideta eemaldada värvpindadelt ( ka kraapimiskindlatelt värvidelt) poleerimislaike, hologramme ja kraapimisjälgi, samuti kriime teralisusega 3000. Tänu oma eriti homogeensetele lihvimisteradele saavutatakse ka tumedate värvitoonide juures ning ekstreemse valgustuse korral briljantne ja kauakestev läikega värvpind. Hologrammid ja peened kriimud eemaldatakse mehaaniliselt, mitte ei kaeta, nagu tihti juhtub. Analoogselt teiste toodetega on meie poleerimispasta MICRO CUT & FINISH eriti väikese kuluga, hästi poleeritav ja jääkideta eemaldatav. Sisaldab carnaubavaha ja mittelenduvaid silikoone.

Lihvimiskraad: 3,2

Läikeaste: 9,5

Kasutusalad:

Sõiduautode, veoautode, mootorrataste jne. värvpindade poleerimiseks

Kasutussoovitus:

Optimaalse tulemuse saavutamiseks soovitame kasutada kombinatsiooni: meie poleersvamm Micro Cut Pad koos ekstsenterpoleerimismasinaga nt. Makita PO5000C ( sundrotatsioon sisse lülitatud, suurim pöörete arv). Alternatiivina võib kasutada ka rotatsioonpoleermasinat koos poleersvammiga Micro Cut Pad. Kuivanud või uued svammid enne kasutamist täielikult poleerimispastaga katta. Pasta väljalülitatud masinaga ühtlaselt töödeldavale pinnale kanda ja seejärel mõõduka survega, risti-põiki poleerida, kuni tekib läbipaistev kiht, s.t. et alumiiniumoksiidi terad on ühtlaselt peenestatud. Lõpuks nõrga survega üle poleerida. Selle tootega kasutatud svamme mitte kasutada teiste toodetega. Et vältida pastajääkide eemaldamisel tekkida võivaid kriime, hologramme, soovitame kasutada meie profi-mikrofiiberlappi (servad laseriga lõigatud, ei ole õmblusi)

KODUTOOTED

Esiarmatuuri ja siseplastiku hooldusaine
Puhastab, hooldab ja konserveerib esiarmatuuri ja kõik plastikdetailid auto siseruumis. Annab detailidele kauakestva ja uue välimuse. Kaitseb pinda uue määrdumise eest, samuti UV-kiirte ja pleekumise eest. Toote kasutamisel jääb salongi väga meeldiv lõhn.
Kasutamine:
Toodet pihustada pehmele svammile ja svammiga ühtlaselt pinnale kanda. Lasta täielikult kuivada. Vajadusel pehme lapiga üle poleerida. Tugevasti imavatel pindadel töökäiku korrata.
Erilised omadused:
-Hooldab pooridesügavuselt
-UV-kaitse
-Antistaatilised koostisained
Nõu suurus: 500 ml

Premium nano- autovaha pikaajaliseks, kemikaalidele vähetundlikuks ja abrasiivikindlaks värvpinna katteks.

1-K-NANO püsivaha seob ennast tugevasti auto värvkattega ja moodustab innovatiivsete reaktiivainete baasil sileda, kõrgläikiva, kemikaali-, UV-kiirte- ja abrasiivikindla kaitsekihi. Tänu sellele kaitsekihile on värvpind perfektselt ja pikaaegselt kõikide ilmastikumõjude eest kaitstud. Putukaid, lindude väljaheiteid ja muud mustust on tunduvalt lihtsam eemaldada.
1-K-NANO annab ainulaadse värvpinna kaitse uue määrdumise vastu. See vaha püsib pinnal ca. 1 aasta ja vaha püsivusaega on võimalik meie nanoshampooni NANOMAGIC regulaarsel kasutusel tunduvalt pikendada.

Rehvide ja välise plastiku hooldusaine
Hooldab ja kaitseb kõiki väliseid plastikdetaile ja rehve. Töödeldud detailid saavad oma esialgse uue väljanägemise tagasi ja saab kaitstud kahjulike keskkonnamõjude eest. See premium-toode on mõeldud sõiduki profesionaalseks hoolduseks oma eriti pika pinnalpüsivusega.
Kasutamine:
Toodet pihustada puhtale svammile ja kanda ühtlaselt eelnevalt puhastatud ja kuivanud pinnale. Täielikult kuivada lasta. Vajadusel pind pehme lapiga üle poleerida.
Erilised omadused:
-Hooldab pooridesügavuselt
-Eriti pikk pinnalpüsivusaeg
-Nano-kaitse

Eemaldab korralikult tugeva mustuse istmetelt, käetugedelt, laest, põrandalt, plastikkattelt jne. Mustus eemaldatakse pooridesügavuselt ja toode jätab sõidukisse värske, meeldiva lõhna.
Kasutamine:
Määrdunud kohad üle pihustada ja veidi toimida lasta. Seejärel pind lapi või pehme harjaga üle töötada. Lõpuks pind puhta vee ja lapiga üle töötada.
Erilised omadused:
-Eriti hea puhastava toimega
-Värske lõhnaga
-Mitmekülgselt kasutatav

Putukate- ja mustuse eemaldusaine
Eemaldab sõiduki välispinnalt ja mootorilt tugevasti nakkunud putukate jäägid, õlid ja muu keskkonnamustuse. Kvaliteetsed koostisained tungivad mustusesse ja võimaldavad kiire, korraliku ja pinda mittekahjustava puhastuse.
Kasutamine:
Määrdunud kohad üle pihustada ( kuuma sõiduki korral pind eelnevalt niisutada ) ja 1-3 minutit toimida lasta. Vajadusel svammiga üle töötada. Sõiduk korralikult loputada ja lõpuks shampooniga NanoMagicShampoo pesta või kasutada pesutänavat.
Erilised omadused:
-Chitini omadustega
-Pikalt pinnal püsiv

Toode puhastab, hooldab ja konserveerib kõik siledad ja värvitud pinnad (värvpind, klaas, plastik, mööbel jne). Ideaalne esiarmatuuri hoolduseks ja peale auto välispesu värvpinna ning klaaside järelhoolduseks. Väga hästi sobib kasutada kiirvahana. Ühe töökäiguga annab puhta ja läikiva pinna. Eelnevalt pinnale kantud vahad säilitatakse.
Kasutamine:
Ühtlaselt töödeldavale pinnale pihustada ja seejärel puhta lapiga poleerida.
Erilised omadused:
-Annab perfektse lõpptulemuse
-Puhastab ja konserveerib
-Mitmekülgselt kasutatav

Nanoshampoon
Kõrgekvaliteetne shampoon auto põhjalikuks välispesuks. Eelnevalt pealekantud vahasid ei pesta maha. Ainulaadsed hooldusained jätavad pinnale kauakestva mustust- ja vett tõrjuva nanokihi.
Kasutamine:
Ca. 50 ml ( 5 korgitäit) shampooni lisada 10 l soojale veele. Sõiduk svammiga pesta. Seejärel pehme veejoaga sõiduk üle loputada ja veepiisad kuivatusnahaga kuivatada. Kuivamist saab kiirendada kiirvahaga AllroundQuickShine, mis annab lisaks pinnale veel parema läike.

Kvaliteetne emulsioon kõikide nahkdetailide( istmed, polster jne) hoolduseks. Teeb naha pehmeks, värskendab naha värvi ja intensiivistab nahale tüüpilist lõhna. Annab kõikidele nahatüüpidele(siledatele ja perforeeritud) vajaliku hoolduse ja meeldiva pehmuse.

Happevaba velgede puhastusaine koos toimet näitava indikaatoriga ( toimimisel muutub aine punaseks). Kvaliteetsete velgede põhjalikuks puhastuseks. Tugevad toimeained dispergeerivad ja lahustavad nakkunud mustuse. Tootel on läikiv ja pärlendav efekt

Profesionaalne kõrge läikega autovaha. Hooldab ja konserveerib ühe töökäiguga. Kaitseb värvpinda pikaaegselt agressiivse keskkonnamõju eest. Sobib kõikidele värvitüüpidele ja on pealekantav nii käsitsi kui masinaga.

Kõrgekvaliteetne puhastusaine klaasist pindade kiireks ja jääkideta puhastamiseks. Eemaldab isegi tugevasti nakkunud mustuse nagu pesula vahad, putukate jäätmed, lubja-ja rasvaplekid jne. Innovatiivsed koostisained võimaldavad triipudevaba tulemuse ja sileda pealispinna.

POLEERKETTAD JA LISATARVIKUD

Keskmise kõvadusega poleerketas Fine Cut Pad on mõeldud värvpinnalt keskmise sügavusega kriimude eemalduseks, kasutada koos poleerpastaga Fine Cut F6.01. Toote kõrgus 23 mm väldib ketta väändumist. Poorse materjali eriline tihedus garanteerib kestva tugevuse, kui kettale poleerides survet avaldada. Ketta avatud võrkstruktuur annab kõrge abrasiivsuse ja tekitab vähe tolmu. Freeskant võimaldab kontuuridel paremini poleerida. Ketta värvitud tagakülg lihtsustab õige poleerpasta valimise.

Survekindlus: 12

Abrasiivsus: 5

Ränikarbiidil baseeruv lihvimisketas, mis sobib värvilt kriimude eemaldamiseks ja värvisulandamistöödeks. Tänu võrkjale struktuurile saab vesi ja õhk vabalt liikuda abrasiivosakeste vahel, mis lubab praktiliselt tolmuvabalt lihvimistöid läbi viia. Töödeldud pindadele saab hiljem kergesti poleerainetega särava läike anda.

Kraaniga kork 60 liitristele kanistritele, et puhtalt, ohutult ja raiskamata plastikkanistreid tühjendada.

Eriti paks ja ebemevaba poleerketas, mis on tehtud looduslikust lambavillast. Lambavillketas on kõrgeima abrasiivse omadusega ja sobib seetõttu hästi sügavate kriimude ja lihvimisjälgede eemaldamiseks. Toode on suurepärase kvaliteediga ja pika kasutuseaga. Optimaalseim kasutades koos Feinschkeifpaste poleerpastaga.
Abrasiivsus: 9

Viimistlusketas mikrokiust (silikooniõli vaba) klaaspindade puhastamiseks ja sära jätmiseks. Sobib kasutamiseks koos puhastuspiimaga.

Äärmiselt abrasiivne ja kõva poleerketas eemaldamaks rasket murenemist, sügavaid kriime ja lihvimisjälgi. Võrreldes lambavillast ketastega jätab maha vähem poleerpasta jälgi. Võrkjas materjali struktuur hoiab töötlemisel madalamat temperatuuri ja tagab toote pika eluea.
Survekindlus: 20 Abrasiivsus 7

Kvaliteetne spetsiaalne poleerketas peente kriimude, hologrammide ja poleerimisjälgede eemaldamiseks. Sobib ideaalselt Hochglanz-Antihologramm-Politur poleerpastaga koos kasutamiseks ja jätab ideaalse püsiva läike isegi tumedatele pindadele. Võrkjas materjali struktuur hoiab töötlemisel madalat temperatuuri ja tagab toote pika eluea.
Survekindlus: 8. abrasiivsus: 5

Kärgjas versioon kumerast antihologramm poleerkettast. Kvaliteetne spetsiaalne poleerketas peente kriimude, hologrammide ja poleerimisjälgede eemaldamiseks. Sobib ideaalselt Hochglanz-Antihologramm-Politur poleerpastaga koos kasutamiseks ja jätab ideaalse püsiva läike isegi tumedatele pindadele. Võrkjas materjali struktuur hoiab töötlemisel madalat temperatuuri ja tagab toote pika eluea.
Survekindlus: 8. abrasiivsus: 5

Klassikaline keskmise kõvadusega poleerketas keskmiste murenemisjälgede ja kriimude eemaldamiseks. Sobib ideaalselt kasutada koos Power Cut, Schleifpaste ja Feinschleifpaste poleerpastadega.Võrkjas materjali struktuur hoiab töötlemisel madalat temperatuuri ja tagab toote pika eluea.
Survekindlus: 5. abrasiivsus: 5

See poleerketta põhi muudab poleermasina kasutamise lihtsamaks ja kergemaks, kuna on kergel kaldus ja takistab seeläbi masina liigset hüplemist. Spetsiaalne ülesehitus (alus-vahtkumm-pehme vaht-vahtkumm-takjapadi) tagab tugeva ja vastupidava põhja. Sobib hästi lambavillast ja vahtkummist poleerketastega kasutamiseks.
Adapteri keere M14 (pöödrpoleermasinad)

Abrasiivne poleerketas Heavy Cut Pad on mõeldud värvpinnalt sügavate kriimude eemalduseks, kasutada koos poleerpastaga Heavy Cut H9.01. Toote kõrgus 23 mm väldib ketta väändumist. Poorse materjali eriline tihedus garanteerib kestva tugevuse, kui kettale poleerides survet avaldada. Ketta avatud võrkstruktuur annab kõrge abrasiivsuse ja tekitab vähe tolmu. Freeskant võimaldab kontuuridel paremini poleerida. Ketta värvitud tagakülg lihtsustab õige poleerpasta valimise.

Survekindlus: 17

Abrasiivsus: 9

See suruõhul töötav imiotsikuga püstol pihustab õhu ja puhastusaine ülipeenteks osadeks ja keerutab seda segu eriti suure jõuga. Tänu niinimetatud tornaado-efektile lahustatakse mustuseosakesed kergesti töödeldavast pealispinnast lahti.

Väga hea on toodet kasutada koos keemilise pesuainega MEHRZWECKREINIGER näiteks raskesti ligipääsetavates kohtades, nagu ventilatsioonikanalid, istmesiinid, auto panipaigad, uksevahed jne., aga ka terve istme puhastuseks. Nii eemaldatakse tugevasti nakkuv mustus tekstiilriidest, plastikpindadelt, jalamattidest, cabrio-katuselt jne. Töötamise aeg väheneb tunduvalt.
Keemiakraani kinnikeeramisel on TORNADOR-GUN suurepäraselt sobiv ka tolmu kiireks eemalduseks ( asend suruõhk).

Praktiline näpunäide: TORNADOR-GUN on hea vahend ka poleerimissvamm- ja villketaste kiireks puhastuseks.

Vastupidav survepumbaga pudel kasutamaks neutraalseid ja aluselisi tooteid. Reguleeritav piserdamisotsaga (udupiserdusest kuni jugapiserduseni). Töörõhk kun 3 bar. Maksimaalne täitekogus 0,9 liitrit

Vastupidav survepumbaga pudel kasutamaks lahusti baasil tooteid, nagu Fleckenwasser, Plast Star siliconölfrei jt. Reguleeritav piserdamisotsaga (udupiserdusest kuni jugapiserduseni). Töörõhk kun 3 bar. Maksimaalne täitekogus 0,9 liitrit

Pritsipea keskmise kõrrega (1,2 ml). Reguleeritava otsaga udupiserdusest - jugapiserduseni. Ühildub 1 liitrise pudeliga.
Keere 28/400

Paindlik kaabits kuivati spetsiaalsest värvi kaitsvast silikoonist. Sobib eelnevalt puhastatud pindade pühkimiseks, nagu värvpinnad, aknad, seinaplaadid, dušikabiinid jne.

1L pudel kõrge tihedusega polüetüleenist koos mahu- ja lahjendamisskaalaga. Mõeldud kasutamiseks koos pritsipeaga.
Keere: 28/400

Keskmise kõvadusega poleerketas One Cut Pad on mõeldud värvpinnalt keskmiste kriimude eemalduseks, kasutada koos poleerpastaga One Cut & Finish P6.01. Toote kõrgus 23 mm väldib ketta väändumist. Poorse materjali eriline tihedus garanteerib kestva tugevuse, kui kettale poleerides survet avaldada. Ketta avatud võrkstruktuur annab optimaalse abrasiivuse ja tekitab vähe tolmu. Freeskant võimaldab kontuuridel paremini poleerida. Ketta värvitud tagakülg lihtsustab õige poleerpasta valimise.

Survekindlus: 12

Abrasiivsus: 5

Kõrgekvaliteetne spetsiaalne poleerketas Micro Cut Pad on mõeldud värvpinnalt kergete kriimude, poleerimisel tekkivate hologrammide eemalduseks, kasutada koos poleerpastaga Micro Cut M3.02 ja Micro Cut & Finish P3.01. Toote kõrgus 23 mm väldib ketta väändumist. Poorse materjali eriline tihedus garanteerib kestva tugevuse, kui kettale poleerides survet avaldada. Ketta avatud võrkstruktuur annab pinnale pikaaegse kõrgläike ja tekitab vähe tolmu. Freeskant võimaldab kontuuridel paremini poleerida. Ketta värvitud tagakülg lihtsustab õige poleerpasta valimise.

Survekindlus: 10

Abrasiivsus: 5

Kraaniga kork 10/30 liitristele kanistritele, et puhtalt, ohutult ja raiskamata plastikkanistreid tühjendada.

SVAMMID, LAPID, HARJAD

Kõrge vee ja vahu imavusega värvi kaitsev, rebenemiskindel ja kemikaalidele vastupidav pesukäsn. Käsn on valmistatud spetsiaalselt välja töötatud materjalist, mis on eriti vastupidav ja ökonoomne.

Esmaklassiline kunstnahast lapp kiireks klaasi, värvkatte ja plastpindade kuivatamiseks peale pesu. Kõrge veeimavusvõime tõttu eemaldab kergesti pindadelt kõik veejäägid.

Suurepärane lapp klaasi kuivatamiseks ja puhastamiseks ilma triipe jätmata. Unikaalne koetüüp tagab ideaalse mustust eemaldava võime. Kasutades koos Glas Stariga eemaldab hästi ka vaha jäägid ja rasva.

Vaieldamatult nr. 1 mikrokiudlapp kahe erineva poolega. Lapi ääred on lõigatud ultraheli laseriga, mille käigus kiud põimitakse miljoneid kordi nii tihedalt, et ääred ei hargne isegi peale 50 kordset pesumasinas pesemist. Ületamatu pehme kvaliteet ilma silikoonita tagab ideaalse läikega lõppviimistluse ilma triipude ja mirkoskoopiliste kriimustusteta.
Sobib suurepäraselt kasutamiseks ka koduses majapidamises.

Parim lahendus ebemete ja loomakarvade eemaldamise vaipadelt, istmetelt ja muudelt tekstiilpindadelt.

Väga vastupidav ja pika elueaga küürimishari. Sobib ideaalselt ka lambavillast poleerketaste puhastamiseks.

Väga tugev ja happekindel veljeharja eriti kõvade sünteetiliste harjastega. Võimaldab kriimustusteta kiiret ja põhjalikku puhastamist kõikide veljetüüpide puhul.

Kvaliteetne kihiti liimitud ebemevaba paber, mis on toodetud spetsiaalset professionaalseks kasutamiseks. Paber on ideaalne mustuse ja ebemete vabaks klaaside puhastamiseks. Väga vastupidav ja hästi vedelikke imav.

Õhukesed kindad naturaalsest kummist. CE- KAT 1, 100tk pakis

Sõiduki sisustuse, tekstiili ja laekatte puhastamise kinnas. Kõrge mustuse imavus tagab põhjaliku ja hoolika puhastamise ilma kiudusid kahjustamata.
Sobib suurepäraselt ka koduses majapidamises kasutamiseks.

Spetsiaalne puhastuskinnas kahe erineva poolega. Üks pool on KOI lapi materjalist ja teine erilisest hästi mustust ja niiskust imavavast mikrofiibrist. Sobib suurepäraselt sõidukite sisemuse puhastamiseks ja ühtlasi välispesu lõppviimistlemiseks (nt. poleerainete jääkide eemaldamiseks). Kinnas võmaldab ligi pääseda kitsastele kohtadele (nt. klaasi ja armatuuri vahelisele pinnale).

Optimaalne padi lõppviimistluse ja katvate toodetega töötamiseks. Masinpestav.

Sobib naha-, plastiku- ja kummihooldusvahendite peale kandmiseks.

Klassikaline suurte pooridega putukate eemaldamise käsn. Sobib tuuleklaaside, lampide ja muu taolise puhastamiseks

Esmaklassiline eriti paks mikrofiiber lapp, millel on kaks erineva struktuuriga külge. Lapi kõrge imavusvõime tõttu sobib see ideaalselt professionaalsetele pesulatele.

AUTOKEEMIA
GLAS STAR on kontsentreeritud, alkoholibaasil puhastusvahend aknaklaaside jt. kõvade ja siledate alkoholile vastupidavate pealispindade puhastamiseks, sõidukitel ja hoonetel. GLAS STAR eemaldab probleemideta tugevasti nakkuva mustuse, nagu õli-, rasvainete-, silikooni-, lubja- ja seebipritsmed, sõrmejäljed jne. Isegi eriti tugevasti pinnal olev mustus nagu vahajäägid, värvitolm ja putukad saab probleemideta eemaldatud. GLAS STAR tootel on ainulaadne kuivamisprotsess, ta tagab varjudeta ja jääkideta pealispinna. Ka kasutatavad lapid kuivavad kiiremini ja seetõttu saab neid kauem kasutada. Tänu oma spetsiifilisele alkoholisisaldusele eriti sobiv talvel kasutamiseks. Sobib ka polükarbonaat-klaasidele. Tootel on Mercedes-Benz heakskiit. Kasutusala: Aknad, peeglid, keraamilised plaadid, kahhelkivid, keraamika, plekk, jne.Siledad, kõvad pealispinnad, nagu uksed, töötasapinnad jneTööstuses, olmes ja majapidamises
NANOMAGIC on tugevalt vahutav läikega vahashampoon kvaliteetseks sõiduki käsipesuks, jätab pinnale samaaegselt suurepärase konserveerimiskihi. Tänu oma ainulaadsele ja innovatiivsele puhastus- ja hoolduskomponentidele antakse sõiduki lakkpinnale pikaajaline mustust- ja vett tõrjuv nanokiht ( lootosefekt ). Töödeldavad pinnad saavutavad kõrge läike, samuti suurepärase vett hülgava ja „lihtne puhastada“ pinna ning on seega suurepäraselt kaitstud agressiivsete keskkonnamõjude eest. NANOMAGIC sobib eriti sõidukite pesemiseks ja konserveerimiseks, mis on eelnevalt kaetud 1-komponentse nanovahaga 1-K-NANO-LACKVERSIEGELUNG. Et tootes NANOMAGIC sisalduvad vahakomponendid segunevad tugevasti toote 1-K-NANO-LACKVERSIEGELUNG komponentidega, võib nanovaha 1-K-NANO-LACKVERSIEGELUNG pinnal püsivusaeg pikeneda 2-3 aastani, eeldades et iga teine-kolmas sõidukipesu toimub NANOMAGIC vahashampooniga. Toode NANOMAGIC ehitab pinnale eriti õhukese, aga tugevasti mustust ja vett tõrjuva nanokihi, kiht ei määrdu ja püsib hästi pinnal. Ka teiste, eelnevalt pealekantud poleerimisvahade läige saab saab uuendatud ja mitte nagu tavapäraste autoshampoonide puhul, ei pesta maha. Kasutusala:-sõiduki pesemiseks käsitsi või shampoonimasinaga-sõiduauto, veoauto, mootorratta, paadi, karavan-järelkäru jne. materjalide pesemiseks ja konserveerimiseks
LIAV 230 E on emulgeeruv lahustipõhine eelpesuaine. Sobib rasva, maanteesoola ja pigi eemaldamiseks, detailide- ja mootoripesuks. Eemaldab auto välispinnalt igasuguse mustuse, sealhulgas rasva, nõe, õli, maanteesoola ning pigiplekid. Emulgaator emulgeerib lahustunud õli ja mustuse vette.
MAGIC DRY & CAREEriti efektiivne kuivatusvaha koos nano-kõrgläikekonserveerimisega. MAGIC DRY & CARE on kõrgtehnoloogial saadud uue generatsiooni konserveerimis- ja kuivatusvaha, oma sensatsioonilise sõiduki kuivamise ja ainulaadse konserveerimisvõimega, isegi probleemsete pesuseadmete korral.Spetsiaalsed katioonselt laetud nano-osakesed kinnituvad tugevasti pealispinnale ja moodustavad eriti vastupidava võrk-struktuuri, konserveerivad pinna pikaajaliselt kõikide keskkonnamõjude eest/uue määrdumise eest ( lootos-efekt) ja annavad pinnale eriti sügava läike. Ideaalne kombinatsioon kõrgekvaliteetsetest nano-osakestest, uusimatest kuivamisadditiividest ja innovatiivsetest hoolduskomponentidest, see kõik kokku annab eriti kiire veekile rebenemise, isegi halva veekvaliteedi korral. Ka halva kuivatusventilaatori korral toimub hea mikropärliteta kuivakspuhumine.Tänu pikaaegsele, värvi värskendavale laki ja plastikosade hooldusele ja konserveerimisele sobib toode ka perfektselt kasutada ka kuumvahana ja vaht-vahana.
FELGENREINIGER extrem on eriti happeline veljepuhastusvahend tugeva anorgaanilise mustuse kiireks eemalduseks. Tugeva mineraalhappe baasil, ei sisalda floorvesinikhapet, saab ekstreemne mustus velgedelt korralikult eemaldatud, nagu sissesööbinud piduritolm ja tugevasti nakkuv keskkonnamustus. FELGENREINIGER extrem viib miinimumi töökulu velgede puhastamisel.FELGENREINIGER extrem sobib ka bioloogiliste vee taaskasutusseadmete juures kasutamiseks, kui jälgida seadmele esitatud tingimusi.Ka tugev mustus, nagu tsemendilaigud, lubi või katlakivi jne eemaldab toode probleemideta nii sõidukitelt, masinatelt kui keraamilistelt plaatidelt. Kasutusala:-Happekindlad lakitud kergmetallveljed-terasveljed-veljekatted-pesula ruumid-ehitussõidukid-tööstuses
Spetsiaalne plastiliin auto värv- ja klaaspinna puhastamiseks probleemsetest plekkidest REINIGUNGSKNETE blau on plastiliin, mis mõeldud auto pinnalt sadestiste eemaldamiseks, ilma et vigastataks värv- või klaaspinda. Meie sinise puhastusplastiliiniga REINIGUNGSKNETE blau saab pinnalt eemaldatud ka eriti ekstreemne mustus. Kasutusala:Järgnevad defektid või mustus saab tänu meie puhastusplastiliinile kergelt eemaldatud:-Roostekiht-Metalli sadestised ja rauatolm ( põhjustatud tööstuslikest emissioonidest, raudteerööbaste kulumisest või metalsetest piduritolmu osakestest)-Igat laadi laki- või värvitolm-Happeliste vihmade sadestised-Puuvaik ja pigi-Putukate jäänused-Esiklaasil olevad rauatolmuosakesed ( enne klaasipuhastite vahetust)Plastiliiniga REINIGUNGSKNETE blau töödeldud pinnad on optimaalselt ette valmistatud enne järgnevaid töid, nt. poleerimine või lakkimine)
ORANGE-POWER on kiiresti toimiv, looduslike apelsiniekstraktide baasil spetsiaalne puhastusvahend.ORANGE-POWER eemaldab kiiresti ja korralikult sõiduki pinnalt kleebised ja nende jäägid. Ka muud liimained, graffiti, kummi- ja vaigujäägid, värvitolm, õlid, rasvad, pigi, lõikevedelikud, närimiskummi, eemaldab toode probleemideta.ORANGE-POWER ei sisalda halogeenseid süsivesinikke ja laseb tänu oma värskele apelsinilõhnale meeldivalt töötada. Kasutusalad:-Põrandad, fassaadid ja aknad-Klaas ja metall-tekstiilmaterjalid-lakitud pealispinnad-plastikud, autotentid ja lakkpinnad
VORREINIGER B on kõrge kontsentratsiooniga, leeliseline, tugeva vahuga spetsiaalpuhastusvedelik sõidu- ja veoautode eelpesuks. Tootes sisalduvad kõrgekvaliteetsed tensiidid ja kompleksained lahustavad ja dispergeerivad lisaks üldisele tänavamustusele ka tugevasti nakkuvad plekid , nagu putukad, lindude väljaheited jne. Toode sobib suurepäraselt kasutamiseks suure koormusega sõidu- ja veoautode pesulatele ja pesutänavatele. Spetsiaalsed korrosiooniinhibiitorid ei vigasta ka kõige tundlikumaid autoosi, nagu anooditud alumiiniumist iluliistud jne.Kõik koostisained on perfektselt sobitatud bioloogiliste vee-taaskasutussseadmetega.Tootel on autotootja BMW heakskiit. Kasutusala:-sõiduautode eelpesu-veoautode eelpesu
FLECKENWASSER on orgaaniline lahusti rasvaste ja orgaaniliste plekkide eemaldamiseks, nagu huulepulga-, kosmeetika-, õli-, tindi-, või värsked värviplekid.FLECKENWASSER ei sisalda halogeenseid süsivesinikke, nagu metüleenkloriid, triklooretaan või muid sarnaseid aineid. Kasutusala:-Põrandad, tööpinnad, aknad-Klaas, keraamika ja metall-Plastikud, kummi, autotentid, lakkpinnad-tekstiilpinnad
Läiget andev vahashampoon sõidukite pesemiseks, kuivatamiseks ja konserveerimiseks Efektiivne, multifunktsionaalne ja pH- neutraalne, veekilet lõhkuv shampoonikontsentraat sõiduki käsitsipesuks. Sisaldab mahedaid, nahka- ja lakkpinda kaitsvaid tensiide ja hoolduskomponente. Pesu, hooldus ja kuivatamine toimub ühe töökäiguga. Peale loputust rebeneb veekile koheselt laiali ja võimaldab sõiduki plekkidevaba kuivamist.Shampoon on seejuures ideaalselt sobiv hoolduse korral, kui auto on eelnevalt kaetud poleerimisvahadega.Lakile jääb kõrge läige ja pikaajaline konserveerimiskiht, seega on kaitstud agressiivsete keskkonnamõjude eest. Tootel on autotootja Mercedes-Benz heakskiit. Kasutusala:-sõiduki pesemiseks käsitsi või shampoonimasinaga-kõikide materjalide pesemiseks nagu lakk-, ja kroompinnad, kummi, plastik, klaas jne Sobib sõiduauto, veoauto, mootorratta, paadi, karavan-järelkäru, aiamööbli jne. pesuks
LACK-POLISH BLAU puhastab, hooldab ja annab suurepärase läike uutele ja kergelt kulunud sõidukite värvpindadele. Käsitsi või masinaga saab toodet kiiresti ja vähese jõukuluga pinnale kanda, andes talle juttidevaba kõrgläike. Hologrammid, hallikad varjundid ja pigijäljed eemaldatakse probleemideta. LACK-POLISH BLAU sobib suurepäraselt kõikidele värvitüüpidele, alates universaalsetest- kuni metallikvärvideni ja kahekomponentsetest- kuni moodsate nanovärvideni. Olenevalt värvpinna kulumisastmest saab kasutada erineva pinnatugevusega lihvimissvamme. Töödeldavad värvpinnad säilitavad oma värvisügavuse, kõrge läike- ja sileduse. LACK-POLISH BLAU on kombinatsioon puhastavast toimest ja eriti kauakestvast kõrge läikega konserveerimiskihist.LACK-POLISH BLAU ei sisalda kriiti ja ei tolma.Tootel on Mercedes-Benz sertifikaat. Kasutusalad:Kõikidele uutele ja kergelt kulunud värvpindadele:-Autod, veoautod, mootorrattad-Paadid, haagissuvilad-Muud lakkpinnad nagu mööbel, muusikainstrumendid
Shampoon sõidu – ja veoautode üldpesuks AUTOSHAMPOO on fosfaadi- ja lahustivaba, nõrgalt leeliseline shampoon sõidu- ja veoautode üldpesuks.Toote kõrge mustuse sidumisvõime annab intensiivse aga pehme puhastuse juures optimaalse pesu- ja hooldustulemuse.AUTOSHAMPOO sobib suurepäraselt kasutamiseks pesulashampoonina kui ka käsipesuks. Kasutusala:-Sõiduautode pesulad-Veoautode pesulad-Iseteeninduslikud pesulad-Survepesurid-Käsipesu
FELGENBLITZ on happevaba, tugeva toimega, pH-neutraalne, velgede puhastusaine, suurepäraste materjali mittevigastava toimega. Ta ei sisalda happeid ja leeliseid, tänu oma spetsiaalsetele koostisainetele mustus dispergeeritakse ja lahustatakse. Viskoosne koostis võimaldab tootel kaua pinnal püsida, ja seetõttu saab mustus korralikult ainega seotud ja lahustatud. Toimet saab silmaga eristada toote punase värvi tumedamaks muutumisega( toimeindikaator). FELGENBLITZ annab veljele uue väljanägemise tagasi. Lisaks antakse veljele spetsiaalsete toimeainete abil suurepärane läige ja vett-tõrjuvad omadused. Kasutusala:-Lakitud, anodeeritud ja kroomitud alumiinium- ja terasveljed-Kõrgläikesse poleeritud alumiiniumveljed ( eelnevalt kontrollida materjali vastupidavust ainele, vaata juhist) Kasutamine:FELGENBLITZ puhtalt veljele pihustada, ca. 3 minutit toimida lasta, seejärel korralikult tugeva veejoaga või survepesuriga maha loputada või läbi pesutänava sõita. Tugeva määrdumise korral, näiteks sissesööbinud piduritolm, võib aine toimeaega 5-10 minutile pikendada. Puhastamist saab kaasa aidata veljeharja või svammiga.
Kummi-, välise plastiku- ja vinüüldetailide hooldusaine GUMMI-, KUNSTSTOFF- und VINYL-PFLEGE on efektiivne aine rehvide ja väliste plastikdetailide hoolduseks. Tänu oma tasakaalustatud retseptuurile annab toode pinnale värvi värskendava, siidmati läike. Tootel on autotootja Mercedes-Benz heakskiit. Kasutusalad:-rehvid-välised plastik- ja kummidetailid autodel, veoautodel, paatidel, mootorratastel, järelhaagistel-erinev aiamööbel-muud plastikud ja kummimaterjalid Kasutussoovitus:GUMMI-, KUNSTSTOFF- und VINYL-PFLEGE kanda ühtlaselt pihustuspudeli või svammiga puhastatud ja kuivanud pinnale, vajadusel pinda hõõrudes. Töödeldavad pinnad hästi kuivada lasta ja vajadusel töökäiku korrata.
HEAVY CUT on innovaatiline poleerimismasinaga töötatav poleerimispasta tugevasti kriimustatud värvpindade poleerimiseks, sügavate kriimude ( teralisus kuni 1200) ja värvimistolmu eemaldamiseks. Tänu oma eriti homogeensetele lihvimisteradele võimaldab poleerimispasta eriti head lõiget, samal ajal andes pinnale hea läike. Töötades eraldub vähe tolmu ja pritsmeid, pasta võimaldab eriti kaua poleerida, ilma et värvkiht üle kuumeneks. Mikrofiiberlapiga eriti hea ülepühitav. Sobib kõikide värvpindade ( nii pehmete kui ka kraapimiskindlate) poleerimiseks. Lihvimiskraad : 9,0 Läikeaste: 5,0 Kasutusalad: Sõiduautode, veoautode, mootorrataste jne. värvpindadele Kasutamine: Töötada rotatsioon-poleermismasinaga koos lambavill-poleerimiskettaga(eemaldamisel kriime teralisusega 1200-2500) või poroloonist poleerimiskettaga Heavy Cut Pad ( eemaldamisel kriime teralisusega 2000-5000). Poleerida risti-põiki tehnikas, keskmiste pööretega ja keskmise survega poleerimismasinale. Parima tulemuse saamiseks tuleb värvpind hiljem üle poleerida antihologramm-poleerimispastaga MICRO CUT M3.02
Mikro-poleerimispasta silikoonõlivaba Micro Cut M3.02 on mikropoleerimispasta masinaga töötamiseks. See uue generatsiooni pasta võimaldab probleemideta eemaldada värvpindadelt ( ka kraapimiskindlatelt värvidelt) poleerimislaike, hologramme ja kraapimisjälgi, samuti kriime teralisusega 3000. Tänu oma eriti homogeensetele lihvimisteradele saavutatakse ka tumedate värvitoonide juures ning ekstreemse valgustuse korral briljantne ja kauakestev läikega värvpind. Hologrammid ja peened kriimud eemaldatakse mehaaniliselt, mitte ei täideta kriime, nagu tihti juhtub. Micro Cut M3.02 on eriti väikese kuluga, hästi poleeritav ja jääkideta eemaldatav. Lihvimiskraad: 3,2 Läikeaste: 9,0 Kasutusalad: Sõiduautode, veoautode, mootorrataste jne. värvpindade poleerimiseks Kasutussoovitus: Optimaalse tulemuse saavutamiseks soovitame kasutada kombinatsiooni: meie poleersvamm Micro Cut Pad koos ekstsenterpoleerimismasinaga, nt. Makita PO5000C ( max.pöörete arv , sundrotatsioon sisse lülitatud). Alternatiivina võib töötada ka rotatsioonpoleermasinaga koos poleersvammiga Micro Cut Pad. Kuivanud või uued poleersvammid enne kasutamist täielikult poleerimispastaga katta. Pasta väljalülitatud masinaga ühtlaselt töödeldavale pinnale kanda, seejärel mõõduka survega risti-põiki poleerida, kuni tekib läbipaistev kiht, s.t. pastas olev alumiiniumoksiidi terad on täielikult peenestatud. Selle tootega kasutatud poleerkettaid mitte kasutada teiste toodetega. Kriimude- ja poleerimisjääkidevaba pinna saamiseks soovitame me kasutada meie profi-mikrofiiberlappi ( servad laseriga lõigatud, ei ole õmblusi)
Lihvimispasta, silikoonõlivaba - 2000 teralisus SCHLEIFPASTE on tugevalt abrasiivne masinaga pinnalekantav lihvimispasta tugevasti kulunud värvpindadele, värvi vigastuste ja sügavate kriimude korrektuuriks, värsketelt remontvärvidelt värvitolmu ja vigastuste eemaldamiseks , samuti värvimisüleminekute tasandamiseks.Ta eemaldab probleemideta 1500- teralisusega kriimustused.Spetsiaalselt kokkusobitatud alumiiniumoksiidi baasil lihvimisterad muutuvad lihvides pidevalt väiksemaks, mis jätab edasi pinda töödeldes puhta ja sileda värvpinna. Meie lihvimispasta SCHLEIFPASTE on eriti vähese kuluga, hästi poleeritav ja pasta jäägid on kergesti eemaldatavad. Kasutusalad:Kõikidele värvpindadele (v.a. moodsad kraapekindlad värvid)-auto, veoauto, mootorratta jne. värvpindadele-paatide, karavan-haagiste jne värvpindadele.
Peeneteraline poleerimispasta, silikoonõlivaba See peeneteraline poleerimispasta baseerub ainulaadsel alumiiniumoksiid-sideainel, ta on efektiivne poleerimispasta kiireks ja põhjalikuks värvpinna vigastuste, pesutänavakriimude ja muude kulumisjälgede eemaldamiseks. Ta eemaldab probleemideta 2500- teralisusega kriimud ja annab värvile sügava ja pikaajalise läike. Fine Cut F6.01 sobib keskmiselt ja tugevasti kriimustatud värvpindade poleerimiseks. Toode on spetsiaalselt välja töötatud kraapimiskindlate värvpindade poleerimiseks. Lihvimiskraad: 6,0 Läikeaste: 7,0 Kasutusalad: Sõiduautode, veoautode, mootorrataste jne. värvpindade poleerimiseks Kasutamine: Kandke väike kogus poleerimispastat Fine Cut F6.01 poleerimismeediumile ( keskmise kõvadusega poroloonketas Fine Cut Pad või lambavill-ketas) ja poleerige eelnevalt ettevalmistatud ja puhastatud pinda pööretel max. 2000 p/min., tehnikas risti-põiki. Puhastustoime sõltub survest kettale, poleerketta materjalist ja pöörete arvust. Poleerimise alguses soovitame me töötada suurema survega ja väiksema pöörete arvuga. Edasi survet vähendades ja pöördeid tõstes poleerida pind kõrgläikeni. Viimased poleerimispasta jäägid saab kergelt eemaldada meie profi-mikrofiiberlapiga ( lapi servad on laseriga lõigatud). Võimalikud varjundid ja poleerimisjäljed saab probleemideta eemaldada meie antihologramm- poleerimispastaga Micro Cut M3.02
Jäme poleeriminspasta, silikooni-õli-vaba See uuenduslik ja hästi toimiv poleervaha on mõeldud kiireks tugevalt kahjustatud värvipinna ümbertöötlemiseks. Heavy Cut 8,02 eemaldab probleemideta 1500- teralisusega lihvimisjäljed ja sügavad kriimud. Sobib ideaalselt igale värvitüübile. Võimalikud varjundid ja poleerimisjäljed saab probleemideta eemaldada meie kõrgläike-antihologramm- poleerimispastaga HOCHGLANZ-ANTIHOLOGRAMM-POLITUR Kasutusalad:-Kõikidele auto, veoauto, mootorratta jne. värvpindadele
Eriti efektiivne kuivatusvaha koos nano-kõrgläikekonserveerimisega. MAGIC DRY & CARE on kõrgtehnoloogial saadud uue generatsiooni konserveerimis- ja kuivatusvaha, oma sensatsioonilise sõiduki kuivamise ja ainulaadse konserveerimisvõimega, isegi probleemsete pesuseadmete korral.Spetsiaalsed katioonselt laetud nano-osakesed kinnituvad tugevasti pealispinnale ja moodustavad eriti vastupidava võrk-struktuuri, konserveerivad pinna pikaajaliselt kõikide keskkonnamõjude eest/uue määrdumise eest ( lootos-efekt) ja annavad pinnale eriti sügava läike. Ideaalne kombinatsioon kõrgekvaliteetsetest nano-osakestest, uusimatest kuivamisadditiividest ja innovatiivsetest hoolduskomponentidest, see kõik kokku annab eriti kiire veekile rebenemise, isegi halva veekvaliteedi korral. Ka halva kuivatusventilaatori korral toimub hea mikropärliteta kuivakspuhumine.Tänu pikaaegsele, värvi värskendavale laki ja plastikosade hooldusele ja konserveerimisele sobib toode ka perfektselt kasutada ka kuumvahana ja vaht-vahana.
LACK-POLISH GRÜN oma suurepäraste konserveerivate omadustega puhastab, hooldab ja annab kõrgläike uutele ja kergelt kulunud sõidukite värvpindadele. Käsitsi või masinaga saab toodet kiiresti ja vähese jõukuluga pinnale kanda, andes talle juttidevaba kõrgläike. LACK-POLISH GRÜN sobib suurepäraselt kõikidele värvitüüpidele, alates universaalsetest- kuni metallikvärvideni ja kahekomponentsetest- kuni moodsate nanovärvideni. Töödeldavad värvpinnad säilitavad oma värvisügavuse, kõrge läike ja sileduse, kaitstakse pikaajaliselt agressiivsete keskkonnamõjude eest. Väga lihtne ja aegasäästev pinnalekandmine koos perfektse, juttidevaba kõrgläikepinnaga teeb poleerimisvahaga LACK-POLISH GRÜN töötamise üheks suureks elamuseks.LACK-POLISH GRÜN ei sisalda kriiti ja ei tolma.Tootel on autotootja Mercedes-Benz sertifikaat. Kasutusalad:Kõikidele uutele ja kergelt kulunud värvpindadele:-Autod, veoautod, mootorrattad-Paadid, haagissuvilad-Muud lakkpinnad nagu mööbel, muusikainstrumendid
KOCENTSCHÄUMER on kõrge kontsentratsiooniga, kiiresti toimiv ja eriti tõhus vahueemaldusvahend. Ta eemaldab ja takistab ebasoovitava vahu tekke vee taaskäitlussüsteemides ja tugevasti vahutavates puhastusvahendites ( nt. pihustuse- ekstraktsioonseadmete, põrandapuhastusautomaatide juures jne). Isegi väga väike kogus ainet viib vahu kiire kokkuvajumiseni või ei lase vahul üldse tekkida.Kasutusalad: Heitvee taaskasutusseadmed Tarbeveeseadmed Tugevasti vahutavad puhastusvahendid, nt. pihustus-ekstraktsioonseadmete, põrandapuhastusautomaatide kasutamisel jne. Kasutussoovitus: KOCENTSCHÄUMER vedelikku lisatakse eriti väikeses koguses mittelahjendatult kas käsitsi või injektordosaatoriga ainesse. Vee taaskasutusseadmete juures: 50 ml/ m3 tarbevee kohta Puhastuslahuse korral: 5 ml/100 l juba lahjendatud puhastuslahuse kohta.
Kummimattide ja pedaalide hooldusvahend, silikoonõlivaba. GUMMIFIX on silikoonõlivaba, rasvast pinda mittejättev kummi- ja plastikute hooldusaine kummist põrandamattide, pedaalide, plastikust põrandapindade jm. pindade hooldamiseks autos ja veoautos, kus on tingimusteta nõutud libisemiskindlust. GUMMIFIX, silikoonõlivaba, annab töödeldavatele pindadele tema endise uue väljanägemise tagasi. Kasutusala:-Kummist põrandamatid, sõidukite pedaalid, raskeveokite plastikust põrandad jne-Muud autode, veoautode, mootorpaatide, mootorrataste, autosuvilate plastikdetailid.-Erinev aiamööbel-Muud erinevad plastikdetailid
MEHRZWECKREINIGER on välkkiirelt toimiv, leeliseline intensiivpuhastusvedelik plastiku, tekstiili, polstri jne. puhastamiseks sõidukites, tööstuses ja majapidamises.Õlid, rasvad, tindiplekid, tahm, nikotiin, laigud ja tavapärane tänavamustus eemaldatakse korralikult pooridesügavuselt.Toode omab suurepärast mustuse lahustumis- ja sidumisvõimet.Peale toote kasutamist jääb ümbruskonnale suurepärane värske lõhn.Tootel on autotootja Mercedes-Benz heakskiit. Kasutusala:-sõidukite siseruumi puhastus ( 1:5 kuni 1:15)-tööstus-, hoonete- ja masinate puhastus ( 1:5 kuni 1:50 )-majapidamises ( 1:5 kuni 1:50 )
Polstri- ja vaipade puhastusvahend POL STAR on hästitoimiv, neutraalne puhastusvahend tekstiilpolstrite ja vaipade puhastamiseks, sisaldab konserveerimisaineid. Mustus tuuakse tekstiilkiu sügavusest läbi peenepooriliste vahulamellide pinnale ja seejärel imetakse märg-tolmuimejaga või harjatakse kuivalt pinnalt ära. POL STAR ei jäta pinnale veest tingitud rante! POL STAR puhastab ja konserveerib tekstiilkiud uue määrdumise eest. Kasutusalad: polster vaibad jm. tekstiil
Tindi- ja pastapliiatsiplekkide eemaldi TINTEN-& KULI-EX lahustab kiirelt kõik veeslahustuvad tindi- ja pastapliiatsiplekid tekstiililt, nahalt ja kõvadelt pindadelt nii olmes kui tööstuses.Kombinatsioon spetsiaalsetest lahustusainetest ja pesuaktiivsetest ainetest lahustab mustuse spontaanselt, dispergeerib värvipigmendid ja laseb need kuiva paberlapiga pooridesügavuselt tekstiililt ja nahalt eemaldada.TINTEN-& KULI-EX ei sisalda halogeenseid süsivesinikke ja tänu oma värskele apelsinilõhnale on meeldiv temaga töötada. Kasutusala:-Kodumajapidamises: kõvad pealispinnad nagu keraamilised plaadid, töötasapinnad jne-Sõidukid: istmed, lagi, iluliistud-Keraamilised plaadid, tekstiilriie, nahk, lakitud puit
Naha sügavhooldus, sobib kõikidele naha tüüpidele, siledale, seemis- ja perforeeritud nahkmaterjalile. LEATHER STAR on kõrgekvaliteetne naha hooldusaine oma loomuliku siidmati läikega. Toode sobib siledate-, veluur-, ja perforeeritud nahkmaterjalist autoistmete, diivanite jne värskendamiseks ja hoolduseks.LEATHER STAR´i on kerge pinnale kanda ja toode annab materjalile meeldiva värske lõhna. LEATHER STAR hooldab kõik nahad pooride sügavuselt, annab materjalile sügava värvitooni ja meeldiva pehme struktuuri, ilma et nahk muutuks ebasoovitavalt siledaks. Tänu tootes sisalduvatele kõrgekvaliteetsetele kosmeetikaainetele jääb nahk meeldivalt pehme, saab oma endise väljanägemise tagasi ja saab pikaajaliselt kaitstud uue määrdumise ja pragunemise eest.Kasutusalad:-sõidukite nahkmaterjalid-nahast sportimisinventar-nahkmaterjalid isiklikuks kasutuseks
Auto esiarmatuuri ja sisemiste plastikdetailide hooldusaine TOP STAR on kõrgekvaliteetne hooldusaine plastik- ja kummidetailide pooridesügavuseks puhastuseks ja värskenduseks, nagu armatuur- ja siseplastik, tihendid jne.TOP STAR annab siidmati , loomuliku läike ja kaitseb pinda pikaajaliselt uue mustuse ja UV-kiirte eest. Spetsiaalsed toimeained teevad plastiku libisevaks, annavad tolmu tõrjuva kihi ja siidmati läike. Pind saab uue ja eheda väljanägemise tagasi. Suurepärane värske lõhn annab kliendile märku hooldatud armatuurlauast ja plastikdetailidest. TOP STAR on premium-toode auto siseplastiku hooldusainete seas! Tootel on autotootja Mercedes-Benz heakskiit. Kasutusalad:Armatuur- ja siseruumi plastikdetailid ning kummitihendid autol, bussil, veoautol, rongil, paadil, mootorrattal jne.
Auto siseruumi plastikdetailide hooldusaine COCKPIT-SUPER-PFLEGE on läikiv, pooridesse tungiv, auto siseruumi armatuuri ja plastikdetailide hooldusaine oma puhastava, hooldava ja konserveeriva toimega. Saavutatav pinna läige annab oluliselt sügavama värvitooni. Plastikdetailid saavad oma uue väljanägemise tagasi ja pind saab kaitstud uue määrdumise ja pleekumise eest. Tootel on eriliselt värske lõhn. Kasutusalad:-erinevad plastikdetailid, nii kõvad kui pehmed-armatuur- ja siseplastikdetailid autodel, veoautodel, rongidel, paatidel, mootorratastel, järelhaagistel jne
Rehvi- kummi- ja plastikdetailide hooldusaine Silikoonõlivaba premiumtoode rehvide-, kummi- ja plastikdetailide hoolduseks, mis on spetsiaalselt välja töötatud lakkimis- ja pisiremonditöökodadele. Töödeldavad detailid saavad oma endise uue väljanägemise tagasi ja kaitstakse pikaks ajaks heitlike keskkonnamõjude eest. PLAST STAR, silikoonõlivaba, on võrreldes teiste silikoonõlivabade plastikute hooldusvahenditega, väga stabiilne tugevate ultraviolettkiirte vastu. Silikoonõlivaba PLAST STAR vähendab seejuures uksetihendite külmumist. Lakkimistöid saab läbi viia, ilma et peaks raiskama aega kulukaks ja raskeks silikoonõlide eemaldamiseks.Tootel on Mercedes-Benz sertifikaat. Kasutusalad:-rehvid-välised plastik- ja kummidetailid autodel, veoautodel, paatidel, mootorratastel, järelhaagistel-erinev aiamööbel-muud plastikud ja kummimaterjalid
PLAST STAR on premiumtoode rehvide-, kummi- ja väliste plastikdetailide hoolduseks.Toode puhastab , hooldab ja konserveerib pinnad kuudepikkuselt. Töödeldavad detailid saavad tänu toote spetsiaalsetele hoolduskomponentide süsteemile( vaha-silikoon-dispersioon), mis kinnituvad tugevasti töödeldavale aluspinnale, oma endise uue väljanägemise tagasi. PLAST STAR vähendab seejuures uksetihendite külmumist.Eriti pikk püsivusaeg, kiire ja lihtne käsitlus ja meeldivalt värske lõhn teeb PLAST STAR-ist toote, millele ei ole kvaliteedilt alternatiivi. Kasutusalad:-rehvid-välised plastik- ja kummidetailid autodel, veoautodel, paatidel, mootorratastel, järelhaagistel-erinev aiamööbel-muud plastikud ja kummimaterjalid
Autosalongist ebameeldivate lõhnade eemaldusvahend FRESH UP on pihustatav toode ebameeldivate lõhnade eemaldamiseks sõidukite siseruumist, autosuvilatest, kaatritest, sanitaar-, elu- ja tööstusruumidest.Tubakasuitsu-, loomade- ja hallitusemolekulid seovad ennast FRESH UP tootega , fikseeritakse ja seega muutuvad mittetoimivaks.FRESH UP lõhnastab töödeldavad ruumid, tekstiilid ja pinnad ehtsa värske lõhnaga.Eriti problemaatiliste lõhnade eemaldamiseks sõidukitest soovitame lisaks kasutada meie osoonigeneraatorit OZONGENERATOR KC. Kasutusala:-Tekstiil, polster, sõiduki lagi-Sõiduki-, autosuvila-, mootorpaadi siseruumid jne-Sanitaar-, elu-, tööstus- ja bürooruumid.
HARTWACHS BMP on ideaalne pihustatav kauakestev-kõvavaha kõikidele lakkpindadele ja plastikutele. Tänu oma eriti kõvadele ja vastupidavatele spetsiaalvahadele HARTWACHS BMP puhastab, hooldab ja konserveerib töödeldavad pealispinnad ja annab neile kuudepikkuse sügava läike ja ainulaadse sileduse.Samaaegselt eemaldab toode kiiresti võimalikud konserveerimisvahade jäägid ja pigijäljed lakkpinnalt.HARTWACHS BMP on kerge pinnale kanda. Toode kaitseb pinda kuudepikkuselt keskkonnamõjude eest. Suurepäraselt sobib nano-lakkidele pealekandeks! Kasutusala:-lakkpinnad-sõiduauto, mootorratta, paadi, autosuvila plastikust pealispinnad-aiamööbel jne.
Väikese kuluga lõhnakontsentraadid on lõhnaained, mis on mõeldud veega segatavate puhastusainete individuaalseks lõhnastamiseks, pesulate ja muude ruumide parfümeerimiseks. Tooted annavad meeldiva, värske ja puuvilja lõhnaga atmosfääri. Kontsentraate saab lisada omal soovil vastavalt maitsele ja vajadusele. Kasutusalad:-Pesutänavad, pesulad, hoonete puhastus, sõidukite sisepuhastus-Vesialusel toodete lõhnastamiseks
Väikese kuluga lõhnakontsentraadid on lõhnaained, mis on mõeldud veega segatavate puhastusainete individuaalseks lõhnastamiseks, pesulate ja muude ruumide parfümeerimiseks. Tooted annavad meeldiva, värske ja puuvilja lõhnaga atmosfääri. Kontsentraate saab lisada omal soovil vastavalt maitsele ja vajadusele. Kasutusalad:-Pesutänavad, pesulad, hoonete puhastus, sõidukite sisepuhastus-Vesialusel toodete lõhnastamiseks
Väikese kuluga lõhnakontsentraadid on lõhnaained, mis on mõeldud veega segatavate puhastusainete individuaalseks lõhnastamiseks, pesulate ja muude ruumide parfümeerimiseks. Tooted annavad meeldiva, värske ja puuvilja lõhnaga atmosfääri. Kontsentraate saab lisada omal soovil vastavalt maitsele ja vajadusele. Kasutusalad:-Pesutänavad, pesulad, hoonete puhastus, sõidukite sisepuhastus-Vesialusel toodete lõhnastamiseks
Väikese kuluga lõhnakontsentraadid on lõhnaained, mis on mõeldud veega segatavate puhastusainete individuaalseks lõhnastamiseks, pesulate ja muude ruumide parfümeerimiseks. Tooted annavad meeldiva, värske ja puuvilja lõhnaga atmosfääri. Kontsentraate saab lisada omal soovil vastavalt maitsele ja vajadusele. Kasutusalad:-Pesutänavad, pesulad, hoonete puhastus, sõidukite sisepuhastus-Vesialusel toodete lõhnastamiseks
Ceramic Allround C0.02 on keraamiline kaitsekiht auto värvpinnale, teda kasutatakse paljudel pindadel, et viimast pikaajaliselt kaitsta. Eriti õhuke kaitsekiht seob ennast keemilise reaktsiooni abil auto värvpinnaga. See keemiline reaktsioon käivitub õhuniiskuse abil. Täielik pinna kõvastumine saavutatakse ca. 9 päeva pärast. Ceramic Allround C0.02 tekitab eriti hüdrofoobse pealispinna. Töödeldud pinda on kerge käsitsi puhastada. Suurepärane läige säilib ka peale happeliste või leeliseliste pesuvahendite kasutust. Kõvastunud keraamikpind kaitseb värvkatet keskkonnamõjude eest nagu: UV-kiired, maanteesool, lindude väljaheited, lenduv rooste. Kaitsekiht vähendab pinna mehaaniliste vigastuste ohtu ja tõstab seega sõiduki väärtust. Kasutusalad: sõiduauto, veoauto, mootorratta, autokaravani, paadi värvitud pinnad
Premium nano- autovaha pikaajaliseks, kemikaalidele vähetundlikuks ja abrasiivikindlaks värvpinna katteks. 1-K-NANO püsivaha seob ennast tugevasti auto värvkattega ja moodustab innovatiivsete reaktiivainete baasil sileda, kõrgläikiva, kemikaali-, UV-kiirte- ja abrasiivikindla kaitsekihi. Tänu sellele kaitsekihile on värvpind perfektselt ja pikaaegselt kõikide ilmastikumõjude eest kaitstud. Putukaid, lindude väljaheiteid ja muud mustust on tunduvalt lihtsam eemaldada.1-K-NANO annab ainulaadse värvpinna kaitse uue määrdumise vastu. See vaha püsib pinnal ca. 1 aasta ja vaha püsivusaega on võimalik meie nanoshampooni NANOMAGIC regulaarsel kasutusel tunduvalt pikendada.
NANO-GLASVERSIEGELUNG on reaktiivne, kõrgtehnoloogiliste komponentidega toode, mis sobib kõikidele klaas-, peegel- ja keraamikpindadele, moodustab eriti tugeva hüdrofoobse nanovõrgustiku, mis on kemikaalide, UV-kiirte ja mittemahatulekukindel. Siinjuures tekkiv lootosefekt vähendab keskkonnamustuse, putukate, jää jne. nakkumist klaasile, s.t. tekib nn. „Lihtne puhastada pealispind“ .Sõidukite klaasidel kasutamisel tekib ainulaadne veepiiskade eraldusefekt, alates 80 km/h eemaldab vastutuul veepiisad klaasilt, väheneb tunduvalt klaasipuhastite kasutus, paraneb tunduvalt nähtavus ja väheneb tunduvalt vihma korral pimendusoht. Nano-võrgustik oma eriti ekstreemse hüdrofoobse toimega säilib kuni 1 aasta või kuni 20000 km ja vähendab tunduvalt klaasipuhastite kulu. Kasutusala:Klaas-, peegel- ja keraamikpealispinnad.Kasutussoovitus:Tööjärjekord 1: Klaaspindade puhastusKlaasid peavad olema enne tootega NANO-GLASVERSIEGELUNG ( komponent 2) töötlemist korralikult puhastatud, et saavutada perfektne keemiline side pealispinnaga.Kihi pikaealisus ja mittemahatulemine sõltub, kui hästi toode NANO-GLASVERSIEGELUNG ( komponent 2) on ennast sidunud aluspinnaga.Kõigepealt tuleb klaasid puhastada meie alkoholisisaldusega klaasipuhastusvahendiga GLAS STAR või eriti kõva ja kleepuva mustuse korral spetsiaalse sünteetilise plastiliiniga REINIGUNGSKNETE BLAU.
LACK-POLISH ROSA puhastab, hooldab ja annab suurepärase läike uutele, värskelt ettevalmistatud ja kergelt kulunud sõidukite värvpindadele. Masinaga ( ideaalselt ekstsentrikmasinaga) või käsitsi saab toodet kiiresti ja vähese jõukuluga pinnale kanda, andes talle juttidevaba kõrgläike.LACK-POLISH ROSA on optimaalne toode hologrammide ja poleerimisjälgede eemaldamiseks peale lihvimist, andes sama töökäiguga pinnale ühtlase poleerkihi. Ka konserveerimisjäägid eemaldatakse probleemideta.LACK-POLISH ROSA sobib suurepäraselt kõikidele värvitüüpidele, alates universaalsetest- kuni metallikvärvideni ja kahekomponentsetest- kuni moodsate nanovärvideni. Tootes sisalduvad kõrgekvaliteetsed hooldusained on garantiiks, et anda pinnale kuudepikkune konserveerimiskiht ja eriti sügav läige.LACK-POLISH ROSA ei sisalda kriiti ja ei tolma. Kasutusalad:Kõikidele uutele ja kergelt kulunud värvpindadele:-Autod, veoautod, mootorrattad-Paadid, haagissuvilad-Muud lakitud pinnad
Mikro-poleerimispasta sõiduki värvpinnalt hologrammide, sillerduste eemaldamiseks. Sisaldab carnauba-vaha. MICRO CUT & FINISH on masinaga poleerimiseks mõeldud mikropoleerimispasta. See uue generatsiooni pasta võimaldab probleemideta eemaldada värvpindadelt ( ka kraapimiskindlatelt värvidelt) poleerimislaike, hologramme ja kraapimisjälgi, samuti kriime teralisusega 3000. Tänu oma eriti homogeensetele lihvimisteradele saavutatakse ka tumedate värvitoonide juures ning ekstreemse valgustuse korral briljantne ja kauakestev läikega värvpind. Hologrammid ja peened kriimud eemaldatakse mehaaniliselt, mitte ei kaeta, nagu tihti juhtub. Analoogselt teiste toodetega on meie poleerimispasta MICRO CUT & FINISH eriti väikese kuluga, hästi poleeritav ja jääkideta eemaldatav. Sisaldab carnaubavaha ja mittelenduvaid silikoone. Lihvimiskraad: 3,2 Läikeaste: 9,5 Kasutusalad: Sõiduautode, veoautode, mootorrataste jne. värvpindade poleerimiseks Kasutussoovitus: Optimaalse tulemuse saavutamiseks soovitame kasutada kombinatsiooni: meie poleersvamm Micro Cut Pad koos ekstsenterpoleerimismasinaga nt. Makita PO5000C ( sundrotatsioon sisse lülitatud, suurim pöörete arv). Alternatiivina võib kasutada ka rotatsioonpoleermasinat koos poleersvammiga Micro Cut Pad. Kuivanud või uued svammid enne kasutamist täielikult poleerimispastaga katta. Pasta väljalülitatud masinaga ühtlaselt töödeldavale pinnale kanda ja seejärel mõõduka survega, risti-põiki poleerida, kuni tekib läbipaistev kiht, s.t. et alumiiniumoksiidi terad on ühtlaselt peenestatud. Lõpuks nõrga survega üle poleerida. Selle tootega kasutatud svamme mitte kasutada teiste toodetega. Et vältida pastajääkide eemaldamisel tekkida võivaid kriime, hologramme, soovitame kasutada meie profi-mikrofiiberlappi (servad laseriga lõigatud, ei ole õmblusi)
KODUTOOTED
Esiarmatuuri ja siseplastiku hooldusainePuhastab, hooldab ja konserveerib esiarmatuuri ja kõik plastikdetailid auto siseruumis. Annab detailidele kauakestva ja uue välimuse. Kaitseb pinda uue määrdumise eest, samuti UV-kiirte ja pleekumise eest. Toote kasutamisel jääb salongi väga meeldiv lõhn.Kasutamine:Toodet pihustada pehmele svammile ja svammiga ühtlaselt pinnale kanda. Lasta täielikult kuivada. Vajadusel pehme lapiga üle poleerida. Tugevasti imavatel pindadel töökäiku korrata.Erilised omadused:-Hooldab pooridesügavuselt-UV-kaitse-Antistaatilised koostisainedNõu suurus: 500 ml
Premium nano- autovaha pikaajaliseks, kemikaalidele vähetundlikuks ja abrasiivikindlaks värvpinna katteks. 1-K-NANO püsivaha seob ennast tugevasti auto värvkattega ja moodustab innovatiivsete reaktiivainete baasil sileda, kõrgläikiva, kemikaali-, UV-kiirte- ja abrasiivikindla kaitsekihi. Tänu sellele kaitsekihile on värvpind perfektselt ja pikaaegselt kõikide ilmastikumõjude eest kaitstud. Putukaid, lindude väljaheiteid ja muud mustust on tunduvalt lihtsam eemaldada.1-K-NANO annab ainulaadse värvpinna kaitse uue määrdumise vastu. See vaha püsib pinnal ca. 1 aasta ja vaha püsivusaega on võimalik meie nanoshampooni NANOMAGIC regulaarsel kasutusel tunduvalt pikendada.
Rehvide ja välise plastiku hooldusaineHooldab ja kaitseb kõiki väliseid plastikdetaile ja rehve. Töödeldud detailid saavad oma esialgse uue väljanägemise tagasi ja saab kaitstud kahjulike keskkonnamõjude eest. See premium-toode on mõeldud sõiduki profesionaalseks hoolduseks oma eriti pika pinnalpüsivusega.Kasutamine:Toodet pihustada puhtale svammile ja kanda ühtlaselt eelnevalt puhastatud ja kuivanud pinnale. Täielikult kuivada lasta. Vajadusel pind pehme lapiga üle poleerida.Erilised omadused:-Hooldab pooridesügavuselt-Eriti pikk pinnalpüsivusaeg-Nano-kaitse
Eemaldab korralikult tugeva mustuse istmetelt, käetugedelt, laest, põrandalt, plastikkattelt jne. Mustus eemaldatakse pooridesügavuselt ja toode jätab sõidukisse värske, meeldiva lõhna.Kasutamine:Määrdunud kohad üle pihustada ja veidi toimida lasta. Seejärel pind lapi või pehme harjaga üle töötada. Lõpuks pind puhta vee ja lapiga üle töötada.Erilised omadused:-Eriti hea puhastava toimega-Värske lõhnaga-Mitmekülgselt kasutatav
Putukate- ja mustuse eemaldusaineEemaldab sõiduki välispinnalt ja mootorilt tugevasti nakkunud putukate jäägid, õlid ja muu keskkonnamustuse. Kvaliteetsed koostisained tungivad mustusesse ja võimaldavad kiire, korraliku ja pinda mittekahjustava puhastuse.Kasutamine:Määrdunud kohad üle pihustada ( kuuma sõiduki korral pind eelnevalt niisutada ) ja 1-3 minutit toimida lasta. Vajadusel svammiga üle töötada. Sõiduk korralikult loputada ja lõpuks shampooniga NanoMagicShampoo pesta või kasutada pesutänavat.Erilised omadused:-Chitini omadustega-Pikalt pinnal püsiv
Toode puhastab, hooldab ja konserveerib kõik siledad ja värvitud pinnad (värvpind, klaas, plastik, mööbel jne). Ideaalne esiarmatuuri hoolduseks ja peale auto välispesu värvpinna ning klaaside järelhoolduseks. Väga hästi sobib kasutada kiirvahana. Ühe töökäiguga annab puhta ja läikiva pinna. Eelnevalt pinnale kantud vahad säilitatakse.Kasutamine:Ühtlaselt töödeldavale pinnale pihustada ja seejärel puhta lapiga poleerida.Erilised omadused:-Annab perfektse lõpptulemuse-Puhastab ja konserveerib-Mitmekülgselt kasutatav
NanoshampoonKõrgekvaliteetne shampoon auto põhjalikuks välispesuks. Eelnevalt pealekantud vahasid ei pesta maha. Ainulaadsed hooldusained jätavad pinnale kauakestva mustust- ja vett tõrjuva nanokihi.Kasutamine:Ca. 50 ml ( 5 korgitäit) shampooni lisada 10 l soojale veele. Sõiduk svammiga pesta. Seejärel pehme veejoaga sõiduk üle loputada ja veepiisad kuivatusnahaga kuivatada. Kuivamist saab kiirendada kiirvahaga AllroundQuickShine, mis annab lisaks pinnale veel parema läike.
Kvaliteetne emulsioon kõikide nahkdetailide( istmed, polster jne) hoolduseks. Teeb naha pehmeks, värskendab naha värvi ja intensiivistab nahale tüüpilist lõhna. Annab kõikidele nahatüüpidele(siledatele ja perforeeritud) vajaliku hoolduse ja meeldiva pehmuse.
Happevaba velgede puhastusaine koos toimet näitava indikaatoriga ( toimimisel muutub aine punaseks). Kvaliteetsete velgede põhjalikuks puhastuseks. Tugevad toimeained dispergeerivad ja lahustavad nakkunud mustuse. Tootel on läikiv ja pärlendav efekt
Profesionaalne kõrge läikega autovaha. Hooldab ja konserveerib ühe töökäiguga. Kaitseb värvpinda pikaaegselt agressiivse keskkonnamõju eest. Sobib kõikidele värvitüüpidele ja on pealekantav nii käsitsi kui masinaga.
Kõrgekvaliteetne puhastusaine klaasist pindade kiireks ja jääkideta puhastamiseks. Eemaldab isegi tugevasti nakkunud mustuse nagu pesula vahad, putukate jäätmed, lubja-ja rasvaplekid jne. Innovatiivsed koostisained võimaldavad triipudevaba tulemuse ja sileda pealispinna.
POLEERKETTAD JA LISATARVIKUD
Keskmise kõvadusega poleerketas Fine Cut Pad on mõeldud värvpinnalt keskmise sügavusega kriimude eemalduseks, kasutada koos poleerpastaga Fine Cut F6.01. Toote kõrgus 23 mm väldib ketta väändumist. Poorse materjali eriline tihedus garanteerib kestva tugevuse, kui kettale poleerides survet avaldada. Ketta avatud võrkstruktuur annab kõrge abrasiivsuse ja tekitab vähe tolmu. Freeskant võimaldab kontuuridel paremini poleerida. Ketta värvitud tagakülg lihtsustab õige poleerpasta valimise. Survekindlus: 12 Abrasiivsus: 5
Ränikarbiidil baseeruv lihvimisketas, mis sobib värvilt kriimude eemaldamiseks ja värvisulandamistöödeks. Tänu võrkjale struktuurile saab vesi ja õhk vabalt liikuda abrasiivosakeste vahel, mis lubab praktiliselt tolmuvabalt lihvimistöid läbi viia. Töödeldud pindadele saab hiljem kergesti poleerainetega särava läike anda.
Kraaniga kork 60 liitristele kanistritele, et puhtalt, ohutult ja raiskamata plastikkanistreid tühjendada.
Eriti paks ja ebemevaba poleerketas, mis on tehtud looduslikust lambavillast. Lambavillketas on kõrgeima abrasiivse omadusega ja sobib seetõttu hästi sügavate kriimude ja lihvimisjälgede eemaldamiseks. Toode on suurepärase kvaliteediga ja pika kasutuseaga. Optimaalseim kasutades koos Feinschkeifpaste poleerpastaga.Abrasiivsus: 9
Viimistlusketas mikrokiust (silikooniõli vaba) klaaspindade puhastamiseks ja sära jätmiseks. Sobib kasutamiseks koos puhastuspiimaga.
Äärmiselt abrasiivne ja kõva poleerketas eemaldamaks rasket murenemist, sügavaid kriime ja lihvimisjälgi. Võrreldes lambavillast ketastega jätab maha vähem poleerpasta jälgi. Võrkjas materjali struktuur hoiab töötlemisel madalamat temperatuuri ja tagab toote pika eluea.Survekindlus: 20 Abrasiivsus 7
Kvaliteetne spetsiaalne poleerketas peente kriimude, hologrammide ja poleerimisjälgede eemaldamiseks. Sobib ideaalselt Hochglanz-Antihologramm-Politur poleerpastaga koos kasutamiseks ja jätab ideaalse püsiva läike isegi tumedatele pindadele. Võrkjas materjali struktuur hoiab töötlemisel madalat temperatuuri ja tagab toote pika eluea.Survekindlus: 8. abrasiivsus: 5
Kärgjas versioon kumerast antihologramm poleerkettast. Kvaliteetne spetsiaalne poleerketas peente kriimude, hologrammide ja poleerimisjälgede eemaldamiseks. Sobib ideaalselt Hochglanz-Antihologramm-Politur poleerpastaga koos kasutamiseks ja jätab ideaalse püsiva läike isegi tumedatele pindadele. Võrkjas materjali struktuur hoiab töötlemisel madalat temperatuuri ja tagab toote pika eluea.Survekindlus: 8. abrasiivsus: 5
Klassikaline keskmise kõvadusega poleerketas keskmiste murenemisjälgede ja kriimude eemaldamiseks. Sobib ideaalselt kasutada koos Power Cut, Schleifpaste ja Feinschleifpaste poleerpastadega.Võrkjas materjali struktuur hoiab töötlemisel madalat temperatuuri ja tagab toote pika eluea.Survekindlus: 5. abrasiivsus: 5
See poleerketta põhi muudab poleermasina kasutamise lihtsamaks ja kergemaks, kuna on kergel kaldus ja takistab seeläbi masina liigset hüplemist. Spetsiaalne ülesehitus (alus-vahtkumm-pehme vaht-vahtkumm-takjapadi) tagab tugeva ja vastupidava põhja. Sobib hästi lambavillast ja vahtkummist poleerketastega kasutamiseks.Adapteri keere M14 (pöödrpoleermasinad)
Abrasiivne poleerketas Heavy Cut Pad on mõeldud värvpinnalt sügavate kriimude eemalduseks, kasutada koos poleerpastaga Heavy Cut H9.01. Toote kõrgus 23 mm väldib ketta väändumist. Poorse materjali eriline tihedus garanteerib kestva tugevuse, kui kettale poleerides survet avaldada. Ketta avatud võrkstruktuur annab kõrge abrasiivsuse ja tekitab vähe tolmu. Freeskant võimaldab kontuuridel paremini poleerida. Ketta värvitud tagakülg lihtsustab õige poleerpasta valimise. Survekindlus: 17 Abrasiivsus: 9
See suruõhul töötav imiotsikuga püstol pihustab õhu ja puhastusaine ülipeenteks osadeks ja keerutab seda segu eriti suure jõuga. Tänu niinimetatud tornaado-efektile lahustatakse mustuseosakesed kergesti töödeldavast pealispinnast lahti. Väga hea on toodet kasutada koos keemilise pesuainega MEHRZWECKREINIGER näiteks raskesti ligipääsetavates kohtades, nagu ventilatsioonikanalid, istmesiinid, auto panipaigad, uksevahed jne., aga ka terve istme puhastuseks. Nii eemaldatakse tugevasti nakkuv mustus tekstiilriidest, plastikpindadelt, jalamattidest, cabrio-katuselt jne. Töötamise aeg väheneb tunduvalt.Keemiakraani kinnikeeramisel on TORNADOR-GUN suurepäraselt sobiv ka tolmu kiireks eemalduseks ( asend suruõhk). Praktiline näpunäide: TORNADOR-GUN on hea vahend ka poleerimissvamm- ja villketaste kiireks puhastuseks.
Vastupidav survepumbaga pudel kasutamaks neutraalseid ja aluselisi tooteid. Reguleeritav piserdamisotsaga (udupiserdusest kuni jugapiserduseni). Töörõhk kun 3 bar. Maksimaalne täitekogus 0,9 liitrit
Vastupidav survepumbaga pudel kasutamaks lahusti baasil tooteid, nagu Fleckenwasser, Plast Star siliconölfrei jt. Reguleeritav piserdamisotsaga (udupiserdusest kuni jugapiserduseni). Töörõhk kun 3 bar. Maksimaalne täitekogus 0,9 liitrit
Pritsipea keskmise kõrrega (1,2 ml). Reguleeritava otsaga udupiserdusest - jugapiserduseni. Ühildub 1 liitrise pudeliga.Keere 28/400
Paindlik kaabits kuivati spetsiaalsest värvi kaitsvast silikoonist. Sobib eelnevalt puhastatud pindade pühkimiseks, nagu värvpinnad, aknad, seinaplaadid, dušikabiinid jne.
1L pudel kõrge tihedusega polüetüleenist koos mahu- ja lahjendamisskaalaga. Mõeldud kasutamiseks koos pritsipeaga.Keere: 28/400
Keskmise kõvadusega poleerketas One Cut Pad on mõeldud värvpinnalt keskmiste kriimude eemalduseks, kasutada koos poleerpastaga One Cut & Finish P6.01. Toote kõrgus 23 mm väldib ketta väändumist. Poorse materjali eriline tihedus garanteerib kestva tugevuse, kui kettale poleerides survet avaldada. Ketta avatud võrkstruktuur annab optimaalse abrasiivuse ja tekitab vähe tolmu. Freeskant võimaldab kontuuridel paremini poleerida. Ketta värvitud tagakülg lihtsustab õige poleerpasta valimise. Survekindlus: 12 Abrasiivsus: 5
Kõrgekvaliteetne spetsiaalne poleerketas Micro Cut Pad on mõeldud värvpinnalt kergete kriimude, poleerimisel tekkivate hologrammide eemalduseks, kasutada koos poleerpastaga Micro Cut M3.02 ja Micro Cut & Finish P3.01. Toote kõrgus 23 mm väldib ketta väändumist. Poorse materjali eriline tihedus garanteerib kestva tugevuse, kui kettale poleerides survet avaldada. Ketta avatud võrkstruktuur annab pinnale pikaaegse kõrgläike ja tekitab vähe tolmu. Freeskant võimaldab kontuuridel paremini poleerida. Ketta värvitud tagakülg lihtsustab õige poleerpasta valimise. Survekindlus: 10 Abrasiivsus: 5
Kraaniga kork 10/30 liitristele kanistritele, et puhtalt, ohutult ja raiskamata plastikkanistreid tühjendada.
SVAMMID, LAPID, HARJAD
Kõrge vee ja vahu imavusega värvi kaitsev, rebenemiskindel ja kemikaalidele vastupidav pesukäsn. Käsn on valmistatud spetsiaalselt välja töötatud materjalist, mis on eriti vastupidav ja ökonoomne.
Esmaklassiline kunstnahast lapp kiireks klaasi, värvkatte ja plastpindade kuivatamiseks peale pesu. Kõrge veeimavusvõime tõttu eemaldab kergesti pindadelt kõik veejäägid.
Suurepärane lapp klaasi kuivatamiseks ja puhastamiseks ilma triipe jätmata. Unikaalne koetüüp tagab ideaalse mustust eemaldava võime. Kasutades koos Glas Stariga eemaldab hästi ka vaha jäägid ja rasva.
Vaieldamatult nr. 1 mikrokiudlapp kahe erineva poolega. Lapi ääred on lõigatud ultraheli laseriga, mille käigus kiud põimitakse miljoneid kordi nii tihedalt, et ääred ei hargne isegi peale 50 kordset pesumasinas pesemist. Ületamatu pehme kvaliteet ilma silikoonita tagab ideaalse läikega lõppviimistluse ilma triipude ja mirkoskoopiliste kriimustusteta.Sobib suurepäraselt kasutamiseks ka koduses majapidamises.
Parim lahendus ebemete ja loomakarvade eemaldamise vaipadelt, istmetelt ja muudelt tekstiilpindadelt.
Väga vastupidav ja pika elueaga küürimishari. Sobib ideaalselt ka lambavillast poleerketaste puhastamiseks.
Väga tugev ja happekindel veljeharja eriti kõvade sünteetiliste harjastega. Võimaldab kriimustusteta kiiret ja põhjalikku puhastamist kõikide veljetüüpide puhul.
Kvaliteetne kihiti liimitud ebemevaba paber, mis on toodetud spetsiaalset professionaalseks kasutamiseks. Paber on ideaalne mustuse ja ebemete vabaks klaaside puhastamiseks. Väga vastupidav ja hästi vedelikke imav.
Õhukesed kindad naturaalsest kummist. CE- KAT 1, 100tk pakis
Sõiduki sisustuse, tekstiili ja laekatte puhastamise kinnas. Kõrge mustuse imavus tagab põhjaliku ja hoolika puhastamise ilma kiudusid kahjustamata.Sobib suurepäraselt ka koduses majapidamises kasutamiseks.
Spetsiaalne puhastuskinnas kahe erineva poolega. Üks pool on KOI lapi materjalist ja teine erilisest hästi mustust ja niiskust imavavast mikrofiibrist. Sobib suurepäraselt sõidukite sisemuse puhastamiseks ja ühtlasi välispesu lõppviimistlemiseks (nt. poleerainete jääkide eemaldamiseks). Kinnas võmaldab ligi pääseda kitsastele kohtadele (nt. klaasi ja armatuuri vahelisele pinnale).
Optimaalne padi lõppviimistluse ja katvate toodetega töötamiseks. Masinpestav.
Sobib naha-, plastiku- ja kummihooldusvahendite peale kandmiseks.
Klassikaline suurte pooridega putukate eemaldamise käsn. Sobib tuuleklaaside, lampide ja muu taolise puhastamiseks
Esmaklassiline eriti paks mikrofiiber lapp, millel on kaks erineva struktuuriga külge. Lapi kõrge imavusvõime tõttu sobib see ideaalselt professionaalsetele pesulatele.