Autokeemia

Koch-Chemie GmbH

Perfektsionist aastat 1968. Üks vähestest sektori ettevõtetest, kes uurib, arendab ja toodab kõik müüdavad tooted ise. Me oleme detailidele keskendunud perfektsionistid!

Meie visioon on pakkuda ülemaailmsele transpordisektorile tipptasemel komplektseid puhastuslahendusi ja -tooteid, mis tagavad erinevate pindade suurepärase hoolduse, täieliku puhtuse ja materjalide parima võimaliku kaitse.

Meie tooted on laialdaselt testitud ja heaks kiidetud erinevate sõltumatute institutsioonide, nagu Daimler AG, BMW AG, VW, Audi AG aga ka Keskkonnakaitse Keskus ja paljud teised, poolt.

Jätkusuutlikkuse strateegia on lahutamatu osa ettevõtte DNA’st! Näeme ja hindame oma töötajaid, kui sõnapidajaid, ausaid, respekteerivaid, usaldusväärseid, julgeid ja säästlikke. Kõik See tagab jätkusuutlikkuse. Kui me mõtleme ’’roheline’’, siis seda nii tooraine, tootmisprotsessi, toote utiliseerimise mõistes, kui ka kõikides teistes meie igapäevastes tugiprotsessides.

Lisainfo: https://www.koch-chemie.com/en

QWAY

25 aastase ajalooga Flexoili omatoodangut markeeriv kaubamärk. Tooted valmistatakse ja pakendatakse Eestis, OÜ Flexoil tehases.

Lai tootevalik, mis katab klientide seas enim nõutud tooted alates klaasipesuvedelikest, mootori- ja saeketi õlideni.

Soodne hind ja usaldusväärne kvaliteet on olnud üks tootesarja väljatöötamise eesmärke. Vaatamata järskudele ja sagedastele toorainete hinnakõikumistele maailmaturul suudame hoida usaldusväärset kvaliteeti ja pakkuda seda stabiilselt soodsa hinnaga.

FLEXOIL ÖKO

Taaskasutus!

Oleme rohkem, kui 10 aastat müünud tooteid klientide omapakenditesse. See tähendab, et aastas enam kui 350000 l erinevate toodete müümisel säästame, koostöös klientidega, vähemalt 70000 kanistrit (5l). Need kanistrid on jäänud tootmata, pakendamata, transportimata, utiliseerimata ja ümber töötlemata ning seetõttu on meie tegevuse süsiniku jalajälg väiksem!

Loodussõbralik!

Tähis FLEXOIL ÖKO koondab enda alla meie valikus olevad loodussõbralikud ja keskkonnasäästlikud tooted ja teenused.

Pidevalt laienev!

Meie eesmärk on perspektiivis pakkuda FLEXOIL ÖKO märgisega tooteid ja teenuseid kõigis meie tegevusvaldkondades.

Keskkonnasäästlik!

Läbi FLEXOIL ÖKO filosoofia arendame ettevõttesiseseid protsesse ja tegevusi jätkusuutlikumaks läbi säästlikkuse, taaskasutuse, sorteerimise jm toetavate tegevuste abil.