Õlid- ja määrdeained

WOLF OIL CORPORATION

Pakume klientide vajadustele vastavaid, täiustatud tehnoloogiaga määrdeaineid, mis muudavad mootorid efektiivsemaks, keskkonnasõbralikumaks ja puhtamaks.

60 aastat kogemust, mille tulemusena on sündinud ainulaadne koostöö vajalike lisandite tarnijatega. Pikaajalised partnerlussuhted ja usaldus tagavad meile otsese juurdepääsu uusimatele tehnoloogiatele ja toorainetele.

Meil on pühendunud uurimis- ja arendusmeeskonda, kohapealset tipptasemel laborit ja ranget kvaliteedikontrolli kogu tootmisprotsessi vältel. Oleme sõltumatute osapoolte poolt täielikult akrediteeritud ning omame kõiki vajalikke heakskiite ning ISO sertifikaate.

Arendame jätkusuutlikke ja kestvaid määrdeaineid koostöös Saksamaa motovõistkonna Four Motors’iga.

Lisainfo: https://ee.wolflubes.com/en-us

Petro-Canada Lubricants Inc.

30 aastat innovatsiooni. Selle aja jooksul on ettevõte uurinud ja väljaarendanud maailmaklassi määrdeainete ning vedelike sarja väga erinevate kasutusvaldkondade ja -keskkondade jaoks.

1 000 000 000 liitrit toodangut aastas. Meie Missisaugas, Ontarios, Kanadas asuv baasõlide rafineerimistehas on üks maailma suurimatest ja kaasaegsematest.

Lai tootevalik, mis katab gaasi-, diisel- ja lennukimootorite vajadused. ’Renewable diesel’ – sojaubadest ja rapsist toodetud kütused, erimäärded, spetsiaalkemikaalid ja palju muid tooteid.

Pidev tootearendus, mille tulemusena pikeneb määrdeainete kestvus, mis omakorda vähendab nende tarbimist. Oleme liitunud ühe maailma juhtivaima eetilise kaubanduse teenust pakkuva organisatsiooniga Sedex, kes monitoorib meie äriprotsesse, eesmärgiga neid pidevalt jätkusuutlikumaks ja säästvamaks muuta.

Lisainfo: https://petrocanadalubricants.com/en-ee/

Lantmännen Aspen AB

Ligi 40 aastat tagasi Volvo kütuste ekspert Roland Elmäng, lahendas Rootsi metsatööstuses saemeeste seas levinud, tavabensiinide kasutamisest tingitud terviseprobleemid. Selleks töötas ta välja puhta saekütuse – akrülaatbensiini ASPEN.

Kuni 100 x vähem tervisele kahjulikke keemilisi ühendeid!!!

Ülipuhas põlemine. Süüdates kahes erinevas konteineris ASPEN akrülaatbensiini ja tavalise bensiini on põlemise puhtus ASPEN akrülaatbensiini puhul silmaga nähtav. ASPEN akrülaatbensiin põleb selge ja puhta leegiga tahma eraldamata.

Rohelisem keskkond. Puhta ASPEN akrülaatbensiini kasutamine vähendab lämmastikoksiidi emissiooni, säästab inimeste tervist ja ümbritsevat loodust. Tagab seadmete väiksema kulumise ja pikemad hooldusintervallid.

Lisainfo: https://www.aspenfuels.com/

QWAY

25 aastase ajalooga Flexoili omatoodangut markeeriv kaubamärk. Tooted valmistatakse ja pakendatakse Eestis, OÜ Flexoil tehases.

Lai tootevalik, mis katab klientide seas enim nõutud tooted alates klaasipesuvedelikest, mootori- ja saeketi õlideni.

Soodne hind ja usaldusväärne kvaliteet on olnud üks tootesarja väljatöötamise eesmärke. Vaatamata järskudele ja sagedastele toorainete hinnakõikumistele maailmaturul suudame hoida usaldusväärset kvaliteeti ja pakkuda seda stabiilselt soodsa hinnaga.

77 LUBRICANTS

Üks suurimaid sõltumatuid määrdeainete tootmisettevõtteid Euroopas, kelle tooted valmistatakse Hollandi ühes parima tehnoloogiaga tehases. Omame võimalust ladustada 17 000 000 liitrit tooteid ja seda enam, kui 60’s erineva suurusega mahutis.

Tehasel on ISO 9001 sertifikaat, tipptasemel laboratoorium ning professionaalne personal, mis kõik koos tagab toodete 100 protsendilise vastavuse esitatud nõuetele.

Päästab lõvisid olles Hollandi Lõvide Fondi https://stichtingleeuw.nl/en/ ametlik toetaja. Organisatsioon aitab leida lõvidele sobivaid looduslikke elupaiku Aafrikas, Siberis ja Tais ning neil seal keskkonnaga kohaneda.

Lisainfo: https://www.77lubricants.nl/en/

PETROFER

Kogemus aastast 1948 on teinud meist maailma ühe juhtivatest tehniliste määrete ja – vedelike tootjatest.

14 tütarettevõtet ja esindatus 70 riigis üle maailma.

1200 tehnilist eksperti ja ISO sertifikaat tagavad professionaalse teeninduse ning kvaliteetsed tooted autotööstuse, lennunduse, metalli- ja paberitööstuse ja paljude teiste valdkondade jaoks. Toodete heakskiidud erinevates riikides üle terve maailma.

Valides meid saate klientidesse kirega suhtuva meeskonna, suurendate efektiivsust ja kasumlikkust, pikendate seadmete vastupidavust ning saate keskkonnast hooliva ja sotsiaalselt vastutustundliku partneri.

Lisainfo: https://www.petrofer.com/en/

EKO100

Enam kui 30 aastase ajalooga tehnilisest taimeõlist teraketi-, vormi- ja määrdeõlide valmistaja olles ühtlasi valdkonna pioneer ja turuliider nii Soomes kui Skandinaaviamaades üldiselt.

Tehniline taimeõli on keskkonnasõbralik taaskasutatud toode, millel on suurepärased määrdeomadused. Tehniline taimeõli on 100% biolagunev loodussõbralik toode olles seega ohutu kasutajale, loodusele kui masinatele.

Lisainfo: http://www.ekosata.fi