Ökotooted

FLEXOIL ÖKO

Taaskasutus!

Oleme rohkem, kui 10 aastat müünud tooteid klientide omapakenditesse. See tähendab, et aastas enam kui 350000 l erinevate toodete müümisel säästame, koostöös klientidega, vähemalt 70000 kanistrit (5l). Need kanistrid on jäänud tootmata, pakendamata, transportimata, utiliseerimata ja ümber töötlemata ning seetõttu on meie tegevuse süsiniku jalajälg väiksem!

Loodussõbralik!

Tähis FLEXOIL ÖKO koondab enda alla meie valikus olevad loodussõbralikud ja keskkonnasäästlikud tooted ja teenused.

Pidevalt laienev!

Meie eesmärk on perspektiivis pakkuda FLEXOIL ÖKO märgisega tooteid ja teenuseid kõigis meie tegevusvaldkondades.

Keskkonnasäästlik!

Läbi FLEXOIL ÖKO filosoofia arendame ettevõttesiseseid protsesse ja tegevusi jätkusuutlikumaks läbi säästlikkuse, taaskasutuse, sorteerimise jm toetavate tegevuste abil.

Lantmännen Aspen AB

Ligi 40 aastat tagasi Volvo kütuste ekspert Roland Elmäng, lahendas Rootsi metsatööstuses saemeeste seas levinud, tavabensiinide kasutamisest tingitud terviseprobleemid. Selleks töötas ta välja puhta saekütuse – akrülaatbensiini ASPEN.

Kuni 100 x vähem tervisele kahjulikke keemilisi ühendeid!!!

Ülipuhas põlemine. Süüdates kahes erinevas konteineris ASPEN akrülaatbensiini ja tavalise bensiini on põlemise puhtus ASPEN akrülaatbensiini puhul silmaga nähtav. ASPEN akrülaatbensiin põleb selge ja puhta leegiga tahma eraldamata.

Rohelisem keskkond. Puhta ASPEN akrülaatbensiini kasutamine vähendab lämmastikoksiidi emissiooni, säästab inimeste tervist ja ümbritsevat loodust. Tagab seadmete väiksema kulumise ja pikemad hooldusintervallid.

Lisainfo: https://www.aspenfuels.com/

EKO100

Enam kui 30 aastase ajalooga tehnilisest taimeõlist teraketi-, vormi- ja määrdeõlide valmistaja olles ühtlasi valdkonna pioneer ja turuliider nii Soomes kui Skandinaaviamaades üldiselt.

Tehniline taimeõli on keskkonnasõbralik taaskasutatud toode, millel on suurepärased määrdeomadused. Tehniline taimeõli on 100% biolagunev loodussõbralik toode olles seega ohutu kasutajale, loodusele kui masinatele.

Lisainfo: http://www.ekosata.fi