Koch Chemie

Koch-Chemie on maailma üks juhtivaid autopesukemikaalide ning tööstuse puhastus- ja hooldusvahendite tootjaid. Tegutsenud rahvusvaheliselt 50 riigis juba üle 50 aasta.
Aastakümneid kestnud uurimis- ja arendustegevuse tulemusel kasutavad Koch-Chemie tooteid igapäevaselt mitmed tuntud autofirmad, nagu MB, BMW ja VW. Samuti on sõltumatud instituudid tooteid testinud ja globaalseks kasutamiseks heaks kiitnud. Toodete kõrge kvaliteet on tõestatud igapäevases praktilises kasutuses pesusüsteemides, autopesulates, autotehastes, automüügifirmades, tööstusettevõtetes ja suuremates sõidukite teenindusettevõtetes.

 

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Headline_Widget”][/siteorigin_widget]

Autopesu

Täiuslikud puhastamis- ja kuivatustulemused, konkurentsitult sügav läige ning tehniline kompetents – see inspireerib tuhandeid autopesulate operaatoreid.

Lisateave

Hooldus ja viimistlus

Oleme maailma juhtivaid tarnijaid uute ja kasutatud sõidukite hooldus- ja viimistlustoodete alal. Paljud meie puhastus- ja hooldusvahendid on heaks kiidetud suurimate autotootjate poolt ning on optimeeritud nii klientide kui ka keskkonnastandardite nõuetele vastavaks. Turuliidrina teeme koostööd peale suurte sõidukihooldusettevõtete ka tuhandete piirkondlike spetsialistidega, pakkudes neile lisaks parimatele toodetele ka praktilist oskusteavet.

Lisateave

Tööstuskeemia

Hooldustöökodades ja pesulates on tihti mustust, mille eemaldamiseks on vaja eriti tugevatoimelisi tooteid, mis töötavad kiirelt, põhjalikult ja on keskkonnasõbralikud. Tänu aastakümnete pikkusele uurimis- ja arendustööle selles valdkonnas on meil lai valik väga tõhusaid spetsiaal-puhastusvahendeid. Lisaks pakume doseerimissüsteeme, mis võimaldavad kohandada toote kontsentratsiooni täpselt teie vajadusele vastavalt. Sellega tagatakse toodete kasutuslihtsus ning säästlikkus.

Lisateave

Tarvikud

Parimate puhastus- ja hooldustulemuste saavutamiseks tuleks kasutada lisaks kvaliteetsetele toodetele ka professionaalseid tarvikuid, mis sobivad konkreetse toimingu täitmiseks.

Lisateave

Koduseks kasutamiseks

Koch Chemie tooted kuuluvad autohoolduses parimate hulka. Meie esmaklassilisi puhastus- ja hooldusvahendeid kasutavad entusiasmi ja edukusega Saksamaa suurimad – MB, BMW, VW ja Porsche. Nüüd on professionaalsed tooted väikepakendis saadaval ka autohuvilistele, klassikaliste autode austajatele ning tuunijatele.

Ekspertide tipptase – esimest korda ka koduseks kasutamiseks.

Lisateave

Tootesüsteem

Koch-Chemie on terviklahenduste pakkuja. Meie tooted sobivad omavahel ideaalselt. Meie tootesüsteem aitab tootevalikut grupeerida ja korrastada.

Süsteem ise näeb välja nagu perioodilisustabel ja rõhutab seega meie ettevõtte olemust. Perioodilisustabel kuvab kõiki teadaolevaid keemilisi elemente, seega on see terviklik süsteem, mis edastab keerukat teavet. Ja see ongi meie tootesüsteemi eesmärk.

10 värvi 10 tooterühma jaoks.

Iga kemikaal kuulub ühte kümnest tooterühmast vastavalt kasutusvaldkonnale. Igal tooterühmal on oma värvikood. See värvikood on näidatud ka pakendi etiketil, mis aitab tooteid kiirelt leida ja valida.

 

Rohkem kui lühendid ja numbrid.

Igal tootenimel on tootesüsteemis oma lühend, mis koos värvikoodiga muudab toote kiirelt leitavaks. Nagu perioodilisustabeliski, kuvatakse elementide lisateavet, mis kirjeldab toote peamisi omadusi.

Toote kiireks klassifitseerimiseks kasutatakse pH-väärtust, eelkõige pesukeemial. Värvi- ja lakipindade hoolduse toodetel on märgitud ka muu lisateave. Numbrid 01, 02 jne. on poleerimisvahendite ja vahade versiooninumbrid ning on kronoloogilises järjepidevuses. Ülaindeks annab teavet toote lihvimisastme kohta ja alaindeks annab teabe läiketugevuse kohta. Tänu ainuüksi sellele teabele tootesüsteemis on paljud toote omadused juba selgitatud ja neid saab omavahel lihtsalt võrrelda.

 

Infolehed

Toote teave, kasutusjuhend ja ohutuskaardid.

Lisateave

Koch-Chemie kataloog 2021.

Meie uues kataloogis saate sirvida kõiki meie tooteid ja saada ülevaadet meie uuendustest.

Laadige kataloogi uusim versioon alla PDF-failina siit. Hetkel on kataloog saadaval ainult saksa keeles.

Kataloogi allalaadimine (viimane uuendus: jaanuar 2021)